Chata Radim

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0325

Pronájem chaty Radim - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová chata pro 6 osob na konci chatové osady přímo u lesa nad obcí s pěkným výhledem. Obytná místnost: sedací souprava, KRB. 2 ložnice. KOUPÁNÍ v Krnově 9 km. TIP NA VÝLET: ÚZKOROZCHODNÁ ŽELEZNICE Třemešná ve Slezsku – Osoblaha. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Karlovice 14 km. CENA od 8 267,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová patrová chata (80 m2) pro 6 osob v chatové osadě přímo u lesa nad obcí Radim. Předsíň. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem a TV; vstup na balkon. V kuchyni (12 m2) s jídelním koutem je k dispozici plynový sporák, trouba, lednička, topinkovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V podkrovním 1. patře (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 4 lůžky, 2/ (12 m2) se 2 lůžky. V suterénu, v bývalé garáži (samostatný vchod) se nachází krb, kazetový magnetofon, gramofon, lednička, el. dvouplotýnkový vařič a zahradní nábytek – možno přenést na zahradu. Topení na tuhá paliva a 3 přenosná el. tělesa. Na oplocené zahradě (650 m2) parkovací místo a ohniště. Upozornění: V zimním období je nutné zaparkovat auto asi 200 m od objektu, lesní cesta k objektu není přes zimu udržovaná.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady dřevěný plot
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Radim je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Radim

Chatová osada nad vesničkou Radim v pohoří Jeseníky asi 9 km od Krnova. Zvlněná krajina Jeseníků nabízí ideální podmínky k turistice (Praděd, nejvyšší hora Jeseníků – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavice, Rešovské vodopády, Rejvíz) a cykloturistice, v zimě k lyžování. Koupání a rybaření v rybníku v místě (0,8 km). Tenisové kurty, koupaliště, posilovna, krytý bazén v Krnově (9 km). Jízda na koni v Čakové (6 km). Restaurace i nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: hrady Sovinec a Rabštejn, zřízceniny hradů Berkvíz a Cvilín s rozhlednou, zámky v Bruntále, Javorníku, Velkých Losinách, Jeskyně Na pomezí a Na Špičáku, úzkorozchodná železnice Třemešná ve Slezku – Osoblaha, přečerpávací a vodní elektrárna Dlouhé stráně, Opava.

Lázně v okolí

Karlova Studánka (32 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima.

Lyžování v okolí

Střediska zimních sportů: Malá Morávka, Karlov pod Pradědem, Praděd (36 – 46 km) (700 – 1350 m n. m.): 23 sjezdovek o délce 11,5 km všech obtížností, umělé zasněžování, 23 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Radim

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Radim: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Radim Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Radim nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace