Chalupa Přední Výtoň

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0818

Pronájem chalupy Přední Výtoň - podrobný popis

3-pokojová chalupa (50 m2) pro 6 osob na kraji obce asi 0,8 km od pláže přehradní nádrže Lipno. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV+SAT a opticky odděleným kuchyňským koutem se stolem a 3 židlemi. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Samostatné WC. Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 3 lůžky, 2/ (14 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Topení: centrální na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na živým plotem oplocené zahradě (400 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady živý plot
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,6 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Přední Výtoň je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Přední Výtoň

Rekreační obec Přední Výtoň leží v těsné blízkosti přehradní nádrže Lipno na hranicích CHKO Šumava. Výborné podmínky pro cykloturistiku. Koupání (pláž s mělkým přístupem do vody), vodní sporty, rybaření, půjčovna loděk v Lipenské přehradě (0,8 km). Možnost projížďky parníkem. Tenisové kurty, stolní tenis, posilovna (do 1,5 km) v místě. Krytý bazén v Lipně nad Vltavou (7 km). Restaurace a nákupy (0,6 km) v místě. Turistické cíle: zřícenina hradu Vítkův Kámen, krásy Šumavy (Čertova stěna, Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera), Schwarzenberský kanál, klášter ve Vyšším Brodě, hrad Rožmberk nad Vltavou, starobylé město Český Krumlov se zámkem (památka UNESCO), klášter Zlatá Koruna, barokní jihočeská architektura v Holašovicích (památka UNESCO), České Budějovice.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Přední Výtoň

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Lipenská přehrada (0,8 km), krytý bazén v Lipně nad Vltavou (7 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Lipenské přehradě (0,8 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (do 1,5 km)
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Posilovna v místě (do 1,5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Přední Výtoň: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Lipenská přehrada a okolí, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Přední Výtoň Položit dotaz

Vloženo: 26.1.2014

Dobrý den, účtovaná částka se rozumí včetně spotřebované energie. Alespoň tak to chápeme. Děkujeme za potvrzení.

Vážený pane Víte,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0818 Přední Výtoň. Ano, v ceně je již spotřeba el. energie zahrnuta. Na místě se pouze doplácí rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč a poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 3.1.2014

Dobrý den, hledáme ubytování u Lipenské přehrady a vaše nabídka nás zaujala. Chtěla bych zeptat, na jakou částku bychom se dostali za - 7 dní v sezóně, psa s sebou, 2 lidi. Předem děkuji za odpověď.

Vážená paní,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0818 Přední Výtoň. Cena za 1 týden v sezóně činí 8.316,-Kč + poplatky na místě: rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den, vratná kauce 2000,-Kč a poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Rezervaci můžete zadat také online přes naše webové stránky (viz. odkaz) - ceník, volné termíny a rezervační formulář chalupy 0818 Přední Výtoň.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace