Chata Potůčník

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0409

Pronájem chaty Potůčník - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojová chalupa pro 8 osob v malé osadě v romantickém lesnatém prostředí. Velká obytná místnost. Oplocená zahrada. Šipky. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ ve Velkých Losinách 10 km. VELKÉ LOSINY: zámek. TURISTIKA: výšlapy na Keprník a Šerák. LYŽOVÁNÍ: malý vlek jen 0,1 km v místě. CENA od 10 332,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chalupa (60 m2) pro 8 osob v malé osadě obklopené lesy. Zastřešená veranda se stolem a židlemi. V průchozí kuchyni (10 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice a sporák na tuhá paliva. Průchozí obytná místnost (30 m2) je vybavena sedacím a jídelním koutem, 3 lůžky, kamny, rádiem (kazeta, CD), TV a videem. Ložnice (15 m2) s 5 lůžky. Koupelna s vanou – bojler. Samostatné WC. Topení na tuhá paliva, popř. el. přímotopy. Na oploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril, ohniště, šipky. Hned za pozemkem je k dispozici hřiště vhodné k volejbalu a k dalším míčovým hrám. Oplocené parkování, garáž. V zimě parkování neoplocené. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady dřevěný plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice a sporák na tuhá paliva.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. V topném období 300,-Kč/týden za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Potůčník je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Potůčník

Malá osada Potůčník leží 15 km severně od Šumperka. Hornatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice i cykloturistice, v zimě k lyžování. Koupání, jízda na koni, posilovna, tenisové kurty ve Velkých Losinách (10 km). Koupaliště, tenisové kurty ve Velkých Losinách. Krytý bazén v Šumperku (26 km). Posilovna a rybaření v řece Moravě v Hanušovicích (5 km). Restaurace a nákupy v Hanušovicích (5 km). Turistické cíle: horské túry na Červenohorské sedlo, Keprník, Šerák, Praděd (nejvyšší hora Jeseníků - 1491 m. n. m.); přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, renesanční zámek a papírna z počátku 16. století (technická památka) ve Velkých Losinách, krasová jeskyně Na Pomezí, město Šumperk, zámek v Jeseníku, poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách.

Lázně v okolí

Velké Losiny (15 km): léčba nervových a pohybových nemocí; termální koupaliště. Jeseník (30 km): léčba dýchacích cest, duševních poruch a kožních onemocnění. Lipová-lázně (28 km): léčba dýchacích cest.

Lyžování v okolí

Malý vlek v místě (0,1 km). Další vleky v Hanušovicích (5 km), večerní lyžování. Ostružná (20 km) (721-835 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2 km, lehká až středně tězká obtížnost, 50 km běžeckých tratí, snowboarding, snowtubing, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Ramzová (23 km) (782-1351 m n. m.): 1 lanovka, 5 vleků, délka sjezdovek: 8 km, všechny stupně obtížnosti, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Potůčník

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Potůčník: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Potůčník Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Potůčník nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace