Chalupa Nový Vojířov

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1657

Rodinná dovolená

Novinka 2016

Chata na víkend


Pronájem chalupy Nový Vojířov - podrobný popis

Velmi pěkně zařízený 3-pokojový vejmínek (samostatná část chalupy) (cca. 90 m2) se nachází v malé obci Nový Vojířov a nabízí pronájem pro 8 osob (v mimosezóně mimo léto pouze pro 4 osoby). Přístup do ubytování je přes společný dvůr s majitelem. Samostatným vchodem se pak vstupuje do zádveří. Z něj se jde rovně do kuchyňky (10 m2), ve které je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, remoska, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Z kuchyně se vstupuje dále do ložnice (21 m2), která je vybavena dvojlůžkem, 2 lůžky, krbovými kamny, TV, rádiem, stolem a židlemi. Ze zádveří vlevo se jde do koupelny se sprchovým koutem a WC - bojler 100 l. Koupelna je průchozí do malé chodby, z které se vychází na terasu a do zahrady. Ze zádveří vedou také příkré schody (žebřík) do podkroví, kde se nachází 2 ložnice: 1/ (36 m2) s dvojlůžkem, TV a rádiem a 2/ (8 m2) se 2 lůžky. Součástí podkroví je také samostatné WC. Podkroví je k dispozici pouze během léta. V mimosezóně je uzavřeno. Vstup do chalupy je možný i přes zahradu a terasu, zákazník tak nemusí vstupovat na dvůr, který je společný s majitelem! V objektu je zavedeno internetové připojení (WI-FI). Vytápění tuhými palivy. Nekuřácký objekt. K vejmínku náleží velká okrasná z větší části oplocená zahrada (3000 m2), kde mohou hosté využít terasu s venkovním posezením a přenosný gril. Přes zahradu protéká malý potůček a s množstvím květin navozuje velmi příjemnou atmosféru. Majitel chalupy dodržuje soukromí hostů a snaží se na zahradu nechodit. Příležitostně zde pouze zalévá květiny a zeleninu. Neoplocené parkování před chalupou. Majitel vlastní psa.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Zahrada je oplocena z větší části.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 500 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, remoska a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Nové Bystřici (4 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Nový Vojířov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Nový Vojířov je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 4 500,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Nový Vojířov

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Nový Vojířov

 • Obec Nový Vojířov leží v blízkosti hranice s Rakouskem v jihozápadní části přírodního parku Česká Kanada cca. 18 km jižně od Jindřichova Hradce a cca. 4 km západně od Nové Bystřice. Zdejší malebná mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklostezek s propojením do Rakouska) a k vycházkám do přírody (např. k Novomlýnskému rybníku, po Graselově naučné stezce kolem Nové Bystřice). V okolí lze také navštívit řadu historických pamětihodností. Koupání na místním rybníce (2 km), na rekreačním rybníce Osika (8 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (18 km). Tenisové kurty a golf v Nové Bystřici (4 km). Jízda na koni v místě (0,2 km). Rybaření na rybníku Osika (8 km). Restaurace a nákupy v Nové Bystřici (4 km).

Turistické cíle:

 • Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice Nový Bystřice - Jindřichův Hradec - Obrataň, Muzeum veteránů),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar),
 • Klášter (paulánský klášter, Muzeum čs. opevnění),
 • Landštejn (hrad),
 • Rožnov (bizoní farma),
 • Slavonice (historické centrum města - Slavonické podzemí, městská věž, Městské muzeum; Pevnostní areál, Muzeum samorostů),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého, památka UNESCO, rozhledna Oslednice),
 • Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě),
 • Červená Lhota (zámek),
 • rozhledna Rýdův kopec,
 • Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové),
 • Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, lázeňský areál, rybník Svět, pivovar Regent),
 • výlety do Rakouska: zámek Litschau, hrad Heidenreichstein.

Lyžování v okolí

 • Nová Bystřice - Hradiště (6 km): 1 lyžařský vlek, délka sjezdovek 350 m, za příznivých podmínek umělé zasněžování.

Lázně v okolí

Třeboň (30 km):

 • Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

 • Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Nový Vojířov

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Přírodní park Česká Kanada je velmi oblíbeným regionem cykloturistů. Přímo přes obce Nový Vojířov vedou cyklotrasy č. 32 a 1009.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na místním rybníce (2 km), na rekreačním rybníce Osika (8 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (18 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku Osika (8 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,2 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nové Bystřici (4 km).
Golf v okolí Golf v Nové Bystřici (4 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (18 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Nový Vojířov Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Nový Vojířov nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Nový Vojířov Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace