Chalupa Nová Ves nad Nisou

6 ložnic
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 12 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 1258

Skvělá cena

Náš tip

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chalupy Nová Ves nad Nisou - podrobný popis

Chalupa resp. pěkně zařízená samostatná 7-pokojová část chalupy (200 m2) pro 12 osob v obci u silnice. Společný vchod s majitelem. Ze vstupní chodby je pak již vstup do zcela samostatné uzamykatelné části chalupy: Chodba. Společenská místnost je vybavena jídelním prostorem, gaučem, 2 TV+SAT a WI-FI. Společenskou místnost lze opticky rozdělit velkými zahrnovacími dveřmi. V kuchyni jsou k dispozici 2 el. sporáky (8 plotýnek, 2 trouby), 2 ledničky (1x s mrazícím boxem), mikrovlnná trouba, 2 el. konvice a výčepní zařízení (možnost přivést si vlastní sud piva, na požádání obstará sud piva také majitel). Koupelna se 2 sprchovými kouty a 3 umyvadly (bojler 2x 150 l). Samostatné WC. Malá herna se stolním fotbalem. V chodbě před společenskou místností jsou umístěny elektronické šipky. Z chodby vede schodiště do mezipatra a do 1. patra. V mezipatře se nachází ložnice s dvojlůžkem. K ložnici náleží koupelna se sprchovým koutem a WC. V 1. patře se pak nachází 5 2-lůžkových ložnic, 2 koupelny se sprchovým koutem (bojler 2x 150 l) a 2 samostatná WC. V objektu v jiné části je dále k dispozici sportovní místnost se stolním tenisem, gaučem a krbem (provoz této místnosti je omezen od 8.00 do 22.00 hodin). Centrální vytápění na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. K chalupě náleží velká oplocená zahrada (800 m2), na které se nachází travnaté hřiště s brankami a se sloupky k zavěšení volejbalové sítě, trampolína (průměr 3 m), velký altán s venkovním posezením a zahradním krbem, ruské kuželky, ohniště s lavičkami, dětská skluzavka a houpačka. Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené i neoplocené parkování. Majitel vlastní dva psy (jsou uzavřeni na zahradě v kotci).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3 m).
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 300 m.
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně 2 el. sporáky (8 plotýnek, 2 trouby), 2 ledničky (1x s mrazícím boxem), mikrovlnná trouba, 2 el. konvice a výčepní zařízení.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování restaurace ve Smržovce (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 13,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Nová Ves nad Nisou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od září do listopadu 2024.

S předstihem si můžete plánovat také víkendový pobyt na chatě na jaře 2025.

Chalupa  Nová Ves nad Nisou je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 500,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Nová Ves nad Nisou

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Nová Ves nad Nisou

 • Obec Nová Ves nad Nisou se nachází v jižní části Jizerských hor cca. 4 km jihovýchodně od Jablonce nad Nisou. Zdejší nekonečné lesy nabízejí nespočet možností k turistice, nově vybudované cyklistické stezky jsou rájem pro cyklisty, na své si přijdou houbaři. Koupání na Jablonecké přehradě v Jablonci nad Nisou (4 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna a squash v Jablonci nad Nisou (4 km). Jízda na koni (1 km) a lanové centrum (0,6 km) v místě. Golf v Liberci (20 km). Nákupy v místě (0,6 km), restaurace ve Smržovce (2 km).

Turistické cíle:

 • Nová Ves nad Nisou (rozhledna Nisanka, premen Nisy),
 • Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie),
 • Smržovka (Muzeum obrněné techniky),
 • Jiřetín pod Bukovou (Muzeum výroby hraček),
 • Jizerské hory (rozhledny Černá Studnice, Slovanka a Královka, vodní nádrž Josefův Důl, vodní nádrž Souš, hora Jizera se zbytky pralesa, hora Bukovec, osada Jizerka, Rašeliniště Jizerky, Černá jezírka),
 • Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd),
 • Frýdlant (zámek),
 • Lázně Libverda (lázeňský areál s anglickým parkem),
 • Sychrov (zámek),
 • Frýdštejn (zřícenina hradu),
 • Malá Skála (hrad Vranov, Boučkův statek – lidová architektura s expozicí malíře Josefa Jíry),
 • Bozkovské dolomitové jeskyně,
 • Spálov (vodní elektrárna – technická památka, Riegrova stezka),
 • Kořenov (Muzeum ozubnicové dráhy Tanvald – Kořenov - Harrachov),
 • Harrachov (Sklářské muzeum, Hornické muzeum, skokanské můstky),
 • Krkonoše,
 • Český ráj.

Lyžování v okolí

 • Nejbližší lyžařský vlek v místě (0,4 km).
 • Tanvaldský Špičák – SKI Bižu (7 km) (560 - 800 m. n. m.): 2 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 8,2 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 186 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Josefův Důl (11 km) (620 - 720 m. n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 2,1 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 98,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Severák – Hrabětice (10 km) (700 - 800 m. n. m.): 10 vleků, délka sjezdovek: 4,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 180 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Nová Ves nad Nisou

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Jablonecké přehradě v Jablonci nad Nisou (4 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jablonci nad Nisou (4 km)
Golf v okolí Golf v Liberci (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jablonci nad Nisou (4 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Nová Ves nad Nisou: Chalupa Severní Čechy, Chalupa Jizerské hory, Chalupa Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Nová Ves nad Nisou Položit dotaz

Vloženo: 20.4.2016

Majitel bydlí celé léto v druhé části chalupy? Když si bude několik dětí hrát na zahradě a dětské skluzavce, jak moc to bude vadit psům zavřeným v kotci? Nebudou přehnaně štěkat a tím nahánět strach dětem?

Vážený pane Průša,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1258 Nová Ves nad Nisou.

Ano, majitel bydlí v druhé části chalupy celoročně.

Děti hrající si na  zahradě psům nevadí. Psi nebudou štěkat, pokud je nebudou děti nějak přímo dráždit.

V případě Vašeho zájmu o objednání pobytu můžete zadat rezervaci přes internet nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.Seznam turistických cílů v okolí chalupy Nová Ves nad Nisou Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace