Chata Liptovský Hrádok

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0375

Pronájem chaty Liptovský Hrádok - podrobný popisZrekonstruovaná 2-pokojová chata (50 m2) pro 4 až 5 osob u lesa. Předsíň. Obytná kuchyně (20 m2) s jídelním koutem je vybavena el. vařičem (2 plotýnky), ledničkou, remoskou, el. konvicí a kamny. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Příkré schody do podkroví. V podkroví se nachází ložnice (23 m2) se 3 lůžky, rozkládacím gaučem a kazetovým magnetofonem. Topení el. a na tuhá paliva. Na neoploceném pozemku (100 m2) je k dispozici zastřešené venkovní posezení a ohniště. 2 neoplocené parkovací místa.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Liptovský Hrádok je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Liptovský Hrádok

Chata se nachází v Tatranské kotlině mezi Nízkými a Západními Tatrami, asi 3 km od Liptovského Hrádku. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do Nízkých a Vysokých Tater nebo k poznávání krás celé Liptovské oblasti. Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Koupání v Liptovském Jáně – termální koupaliště (12 km), v nově vybudovaném aquaparku u Liptovského Mikuláše (největší na Slovensku) (15 km), na Liptovské Maře (vodní sporty, půjčovna loděk) (18 km). Tenisové kurty a posilovna v Liptovském Hrádku (3 km). Jízda na koni v Králově Lehotě (4 km). Rybaření v řece Váhu (0,2 km) nebo na Liptovské Maře (17 km). Golf v Tálích (40 km). Restaurace v místě (0,1 km), nákupy v Králové Lehotě (1 km). Turistické cíle: hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, skanzen liptovské dědiny v Pribylině, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Važecká jeskyně, dřevěný kostel ve Svätom Kríži.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (12 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu. Štrbské pleso (37 km): léčba dýchacího cest.

Lyžování v okolí

Čertovica (18 km) (1120 – 1460 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 5,2 km, náročnost středně těžká, snowboarding, 2 km upravovaných běžeckých tras, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis, parkování zdarma. Opalisko-Závažná Poruba (15 km) (600 – 1050 m n. m.): 1 lanovka, 4 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 30,5 km upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Podbreziny (14 km) (580 – 700 m.n.m.): 1 vlek, délka sjezdovky: 0,55 km, náročnost středně těžká, 2,5 km upravovaných běžeckých tratí, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Liptovský Hrádok

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Liptovský Hrádok: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Liptovský Hrádok Položit dotaz

Vloženo: 20.6.2014

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na cenu chatky v termínu od 16.8. do 23.8.2014 pro 3 osoby a jednoho psa? Jelikož pojedeme ze severních Čech, je možné se případně domluvit na pozdějším předání chatky? Zatím ještě přesně nevíme, v kolik bychom vyjížděli z domova. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Radová

Vážená paní Radová,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0375 Liptovský Hrádok.

Kompletní ceník včetně poplatků na místě a rezervačního formulář Vám zasíláme v odkazu - ceník, volné termíny a rezervační formulář chaty 0375 Liptovský Hrádok. Příjezd na chatu je stanoven mezi 16:00 a 19:00 hodinou. Pozdější příjezd je nutný domluvit s majitelem chaty cca. 3 dny před příjezdem.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 3.6.2008

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat,zda li bychom a za kolik mohli přijet na 5 dní od 7 do 11.7.2008.
Jednalo by se o dva dospělé,tři děti do 6let a jedno roční dítě.
Bohužel, na chatě 0375 Liptovský Hrádok je v hlavní letní sezóně nutné dodržovat týdenní pobyty od soboty do soboty.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace