Chalupa Lipová-lázně

5 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 15 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0739

Pronájem chalupy Lipová-lázně - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Kvalitně zařízený 6-pokojový rekreační dům pro 15 osob v obci. Společenská místnost propojená s jídelnou a kuchyní. 5 ložnic. ZAHRADA: BAZÉN (Ø 3,5 m, hloubka 1 m), RUSKÉ KUŽELKY, POSEZENÍ U KRBU. KOUPÁNÍ v Jeseníku 5 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Jeskyně na Pomezí. CENA od 19.635,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně zařízený 6-pokojový rekreační dům (150 m2) pro 15 osob v obci u silnice. Přízemí: Veranda. 3 ložnice: 1/ průchozí (16 m2) s dvojlůžkem a TV+SAT, 2/ (12 m2) se 2 lůžky; průchozí do koupelny se sprchovým koutem a WC, 3/ (16 m2) s dvojlůžkem a TV+SAT; vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC. Ve sníženém přízemí (suterénu) je k dispozici společenská místnost (34 m2) propojená s jídelnou a kuchyní (13 m2). Společenská místnost je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny a TV+SAT; vstup na zahradu zadním vchodem. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ve 1. patře domu jsou k dispozici 2 ložnice: 1/ (16 m2) s dvojlůžkem, TV+SAT a otevřeným podkrovím se 2 lůžky, 2/ (16 m2) s dvojlůžkem, lůžkem, TV+SAT a otevřeným podkrovím se 2 lůžky. Ke každé ložnici patří koupelna se sprchovým koutem a WC. Příkré schody do otevřených podkroví. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na částečně oplocené zahradě (2000 m2) se nachází bazén (Ø 3,5 m, hloubka 1 m), ruské kuželky, venkovní posezení u krbu a přenosný gril. Neoplocené parkování. 60 m železnice.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady částečně
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za dřevo.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lipová-lázně je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Lipová-lázně

Známé lázeňské město Jeseník leží v centrální části pohoří Jeseníky. Hornatá krajina nejvyšších moravských hor je ideální jak pro aktivní dovolenou (turistika, cykloturistika, výlety k historickým pamětihodnostem), tak k odpočinku a relaxaci. Koupání na koupališti v Jeseníku (5 km) nebo na termálním koupališti ve Velkých Losinách (40 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna, minigolf v Jeseníku (5 km). Jízda na koni v České vsi (7 km). Rybaření v Písečné (8 km). Restaurace (0,1 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Jeseníků (Šerák, Keprník, Čertovy kameny, Rejvíz rašeliniště, Praděd, vodopády Bílé Opavice), Jeseník (lázeňský areál, Muzeum hornin a drahokamů), Velké Losiny (renesanční zámek, papírna z počátku 16. století – technická památka, lázeňský areál), Maršíkov (roubený kostelík), Dlouhé Stráně (přečerpávací elektrárna), Javorník (zámek), jeskyně na Pomezí a Na Špičáku, úzkorozchodná železnice Třemešná ve Slezsku – Osoblaha.

Lázně v okolí

Lipová-lázně (1 km): léčba dýchacích cest. Jeseník (3 km): léčba dýchacích cest, duševních poruch a kožních onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lipová-lázně

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Lipová-lázně: Chalupa Severní Morava, Chalupa Jeseníky, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Lipová-lázně Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Lipová-lázně nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace