88 objektů dle katalogu

Název katalogu: Jižní Morava

Chalupa Kurdějov - Břeclavsko a Pálava

Kvalitně zařízený rekreační dům na malebné samotě u Kurdějovského rybníka je součástí areálu farmy s cca. 20 druhy zvířat a leží v atraktivní oblasti pod Pálavou na Velkopavlovické cyklotrase. - podrobný popis

Zobrazit na mapě Lokalita: Česká  republika, Jižní Morava, Břeclavsko a Pálava
Počet ložnic: 3
Počet osob: 20
Číslo chalupy: 1908

od 43 995 za pronájem na týden
Dnes zobrazeno 10x
Volný Silvestr Rodinná dovolená Novinka 2019 Luxusní chata Chata na samotě Chata na víkend

Pronájem chalupy Kurdějov - podrobný popis

Kvalitně zařízený rekreační dům leží na malebné jihomoravské samotě u Kurdějovského rybníka a je součástí farmy s cca. 20 druhy zvířat. Rekreační dům nabízí nadstandardní ubytování pro skupinu až max. 20 osob. Interiér domu je rozdělen na 4 samostatné apartmány, které se pronajímají společně jedné skupině hostů. Vstup do domu je přes letní společenskou místnost (36 m2) s posezením a hračkami pro děti. Společenskou místnost lze za teplého počasí otevřít, protože je původně vytvořena z velké garáže.

V přízemí domu se nachází také první dva apartmány. 2-pokojový apartmán PEDROS (75 m2) má kapacitu 5 osob a jeho dispozice je následující: Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, rozkládací postelí pro 2 osoby, jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny, TV a DVD přehrávačem; vstup na terasu s venkovním posezením a plynovým přenosným grilem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba, odsavač par), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice. Součástí apartmánu je dále ložnice s dvojlůžkem a lůžkem a koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, bidet a pisoár).

1-pokojový apartmán JIRKA (54 m2) má kapacitu 5 osob a je druhým apartmánem umístěným v přízemí. Je vybaven následovně: V obytném pokoji se nachází dvojlůžko, 2 lůžka, rozkládací gauč pro 1 osobu, kuchyňský kout, stůl, židle a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici indukční varná deska (2 varné jednotky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. K apartmánu náleží koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a bidetem.

Přes chodbu a po schodišti jsou přístupné další 2 apartmány v podkroví domu. 2-pokojový apartmán RÓZA (39 m2) s kapacitou 5 osob je vybaven následovně: V obytné kuchyni se nachází kuchyňská linka, dvojlůžko, gauč, jídelní kout a TV; vstup na balkon. V kuchyňské lince je k dispozici indukční varná deska (2 varné jednotky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Z obytné kuchyně se vstupuje do koupelny, přes kterou se prochází do ložnice se 3 lůžky (1 lůžko je vyvýšené v úrovni patrové postele). Koupelna v apartmánu disponuje sprchovým koutem, umyvadlem, WC, bidetem a pisoárem.

Druhým apartmánem v podkroví je 2-pokojový apartmán VAŠEK (53 m2), který je zařízen následovně: Z malého zádveří se vchází do obytné kuchyně, koupelny (sprchový kout, umyvadlo, WC) i do ložnice s dvojlůžkem a lůžkem; vstup na balkon. Obytná kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou, rozkládací postelí pro 2 osoby, stolem, židlemi a TV. V kuchyňské lince je k dispozici indukční varná deska (2 varné jednotky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.

V domě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Nekuřácký objekt. Centrální topení na tuhá paliva (v případě potřeby topí správce z kotelny za domem).

Rekreační dům stojí na oploceném pozemku s rybníkem a výhledem do výběhu ze zvířaty. U domu se nachází zastřešené venkovní posezení a plynový přenosný gril. Možnost úschovy jízdních kol. Na přilehlém neoploceném pozemku je hostům dále k dispozici travnatá plocha s malými brankami, trampolína (průměr 3 m), pískoviště pro děti a ohniště. Neoplocené parkování.

V obydlí nad rekreačním domem bydlí správce. Ten se stará o celý areál a zvířata. Chová zde např. jeleny, kozy, poníka, drůbež, vodní ptactvo a všudypřítomní jsou křiklaví papoušci. Rybník na farmě není určen ke koupání a rybaření. Prosíme zákazníky, aby zvířata na farmě nekrmili, a aby dodržovali kvůli zvířatům noční klid.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00

Parametry a vybavení chalupy Kurdějov

Název Popis
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3 m).
Dobře vybavená kuchyně 4 kuchyňské kouty: 1x el. sporák (4 varné jednotky, trouba, odsavač par), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice a 3x indukční varná deska (2 varné jednotky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
U vody U rybníka (koupání a rybolov není povolen).
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Kurdějově (3 km) nebo v Hustopečích (6 km).

Volné termíny - týdenní pobyty So - So

Termín od Termín od do Termín do Cena za objekt/týden
Volné termíny - Hlavní sezóna 2021
17.4.2021 24.4.2021 24.4.2021 46 200 Kč Rezervovat
24.4.2021 1.5.2021 1.5.2021 46 200 Kč Rezervovat
1.5.2021 8.5.2021 8.5.2021 46 200 Kč Rezervovat
8.5.2021 15.5.2021 15.5.2021 46 200 Kč Rezervovat
15.5.2021 22.5.2021 22.5.2021 46 200 Kč Rezervovat

Ceník ubytování - týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Hlavní sezóna 2021 3.4.2021 6.11.2021 46 200 Kč
Vedlejší sezóna 2021 / 2022 6.11.2021 2.4.2022 43 995 Kč

Ceník -  Víkendové pobyty, prodloužené víkendy 

Minimální délka pobytu je stanovena na 2 noci. Cena za 1 noc u víkendů a prodloužených víkendů činí 7 700,- Kč. Víkendy nelze objednat v hlavní sezóně. 

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 6000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Kurdějov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Popis okolí chalupy Kurdějov

 • Obec Kurdějov leží v malebné jihomoravské krajině nedaleko CHKO Pálava a Novomlýnských nádrží cca. 35 km severozápadně od Břeclavi a cca. 35 km jihovýchodně od Brna. Okolí Kurdějova a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice, k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Na své si přijdou také obdivovatelé historických pamětihodnosti, kterých se v okolí nachází nespočet. Koupání na koupalištích v Horních Bojanovicích (5 km), Hustopečích (6 km) a v Němčičkách (8 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (27 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna a jízda na koni v Hustopečích (6 km). Tenisové kurty a hala také v Kurdějově (2,5 km). Rybaření na rybníku v Hustopečích (7 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 13 km). Restaurace v Kurdějově (3 km) nebo v Hustopečích (6 km). Nákupy v Hustopečích (6 km).

Turistické cíle:

 • Hustopeče - Městské muzeum, Mandloňová naučná stezka, rozhledna
 • Boleradice - rozhledna Nedánov
 • vinařská obec Bořetice - rozhledna Kraví Hora, v Bořeticích se nachází 260 vinných sklepů, které dohromady tvoří tzv. Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora, tato republika má svoji ústavu, prezidenta, vládu, vojsko, pasy a měnu
 • Velké Pavlovice - Opilé sklepy - netypická ulička vinných sklepů, rozhledna Slunečná
 • Morkůvky - Muzeum generálporučíka Františka Peřiny – expozice legendárního pilota 2. světové války
 • Klobouky u Brna - Národopisné muzeum, větrný mlýn
 • Zaječí - rozhledny Maják a Dalibor, kostel sv. Jana Křtitele), Pavlov (okružní plavby po Novomlýnských nádržích
 • CHKO Pálava - výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu; Dolní Věstonice - archeologická expozice
 • Mikulov - zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu
 • Lednicko-valtický areál - zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, Apollónův chrám, Tři grácie, kaple Sv. Huberta, Dianin chrám, památka zapsána na seznam UNESCO
 • Břeclav - zámek Pohansko, Zámecká věž, Městské muzeum
 • Čejkovice - pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy
 • Starý Poddvorov - větrný mlýn
 • Nový Poddvorov - rozhledna Na Podluží
 • Židlochovice - zámecký park, rozhledna Výhon
 • Rajhrad - benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě
 • Hodonín - zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice - projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie
 • Mikulčice - Slovanské hradiště
 • Brno - hrad a pevnost Špilberk, vila Tugendhat, zoologická zahrada, Brněnská přehrada, ...

Lázně v okolí

 • Lednice (22 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Lyžování v okolí

 • Nejbližší lyžařský vlek v Němčičkách (8 km).

Seznam turistických cílů v okolí chalupy Kurdějov

Turistický cíl Vzdálenost vzdušnou čarou
Vinařská obec Bořetice 5.93 km
Rozhledna Nedánov 6.65 km
Muzeum generálporučíka Františka Peřiny v Morkůvkách 6.71 km
Vinné sklepy Stráž – Vrbice 8.96 km
Dívčí hrady 10.91 km
Archeologická expozice Dolní Věstonice 11.35 km
Děvín 12 km
CHKO Pálava 13.6 km

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Kurdějov

Název Popis
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Horních Bojanovicích (5 km), Hustopečích (6 km) a v Němčičkách (8 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (27 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku v Hustopečích (7 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 13 km).
Cyklotrasy v okolí Sousedstvím rekreačního domu a farmy vede Velkopavlovická cyklotrasa.
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Hustopečích (6 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty a hala v Kurdějově (2,5 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Hustopečích (6 km).

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.

Vyberte si délku a termín dovolené na chalupě Kurdějov

Zvolte délku dovolené
Vyberte termín kliknutím na vybranou oblast v kalendáři
Duben 2021
PoUtStČtPaSoNe
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Květen 2021
PoUtStČtPaSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Červen 2021
PoUtStČtPaSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Volný termín na dotaz Obsazený nebo nedostupný termín Vámi vybraný termín
Nejprve vyberte termín v kalendáři.
REZERVOVAT
Pro rozbalení formuláře doporučení klikněte >

Doporučit objekt přátelům - Chalupa Kurdějov

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.