Chalupa Kojákovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0212

Pronájem chalupy Kojákovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová chalupa pro 5 osob na okraji klidné obce 200 m od lesa. Obytná kuchyně. KOUPÁNÍ 6 km. CYKLOTURISTIKA. Veškeré sportovní a kulturní vyžití v lázeňském městě TŘEBOŇ: historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, RYBNÍK SVĚT (koupání, vodní sporty, půjčovna loděk, rybaření). CENA od 7.392,-Kč/objekt/týden.

2 pokojová vesnická chalupa (70 m2) pro 5 osob na okraji klidné obce, cca 200 m od lesa. Předsíň. Obývací kuchyň (15 m2) je vybavena el. dvouplotýnkovým vařičem, el. konvicí, ledničkou, mrazničkou, sporákem na tuhá paliva, jídelním koutem, rádiem a TV (rakouské programy). Ložnice (20 m2) s postelí, 2 gauči. Malý dvoulůžkový pokojík (9 m2). Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a WC. Oplocená zahrada (1600 m2) se zahradním nábytkem a ohništěm, možnost parkování. Vytápění tuhými palivy. Upozornění: v kuchyni teče pouze studená voda.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivem
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 hod. / 8.00 - 10.00 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Kojákovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Kojákovice

Klidná vesnička 9 km jižně od proslulých jihočeských lázní Třeboň. Okolní rovinatá krajina je vhodná pro cykloturistiku, množství rybníků nabízí možnosti koupání, vodních sportů, rybaření. Město Třeboň: centrum s barokními a renesančními památkami, zámek, zámecký park, klášter, lázeňská léčba revmatismu, kloubních a nervových onemocnění; tenisové kurty, krytý bazén, bowling, kulečník, půjčovna kol, možnost koupání, vodních sportů, půjčovna loděk a šlapadel, projížďky na motorové lodi na rybníku Svět (dlouhý přes 2 km, 210 ha), krytý bazén, sauna, masáže, jízda na koni, rybářské povolení. Muzeum kočárů v místě. Výlety: Jindřichův Hradec (33 km), České Budějovice (25 km), zámek Hluboká (30 km, tenisové kurty, koupání v rybníku Bezdrev). Nákupy v místě (0,3 km). Restaurace v Domaníně (4 km).

Lázně v okolí

Třeboň (9 km) - léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Kojákovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Kojákovice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Kojákovice Položit dotaz

Vloženo: 19.2.2012

Dobrý den,

Ráda bych se zeptala na možnosti rezervace uvedené chalupy v termínu 30.6 - 14.7.2012. 5-ti členná a menší pes. Při rezervaci více než 1 týdne je možná sleva?

Předem děkuji za odpověď, s pozdravem

Zuzana Nadrchalová
Vážená paní Nadrchalová, děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0212 Kojákovice. Chalupa je již bohužel během letní sezóny obsazena. Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 4.8.2010

Dobry den, rada bych se zeptala, zdali je objekt 0212 mozno pronajmout v obdobi 7.8 az 23.8. Predem dekuji za odpoved. A.Rusova
Vážená paní Rusová,


děkujeme Vám za dotaz k chalupě Kojákovice č. 0212.
Tento objekt je v létě již plně obsazen.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Kojákovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace