Apartmán Karolínka

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0771

Pronájem apartmánu Karolínka - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nový 2-pokojový apartmán pro 4 osoby v podkrovní přístavbě na kraji obce. Obytný pokoj. Malá ložnice. Koupelna. ZAHRADA: posezení u KRBU, STOLNÍ FOTBAL, ELEKTRONICKÉ ŠIPKY. KOUPÁNÍ v přírodní nádrži 2 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE A CYKLOTURISTICE. LYŽOVÁNÍ od 2 km. CENA od 8.267,-Kč/objekt/týden.

Nový 2-pokojový apartmán (28 m2) pro 4 osoby v podkrovní přístavbě garáže u domu majitele na kraji obce. Vstup po venkovních schodech a přes malou terasu s posezením. Obytný pokoj (15 m2) je vybaven jídelním a kuchyňským koutem, TV+SAT a manželskou postelí (120 x 180 cm). V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Malá ložnice (6 m2) s manželskou postelí (125 x 195 cm). Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. El. topení. Nekuřácký objekt. Na částečně oplocené zahradě (400 m2), která je spoluužívána s majitelem, je možno využít zastřešené venkovní posezení, krb, stolní fotbal a elektronické šipky. Oplocené parkování pro 1 automobil. Majitel vlastní psa.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Karolínka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Karolínka

Podhorská obec Karolínka leží v chráněné krajinné oblasti Beskydy cca 20 km východně od Vsetína. Místo je ideální pro všechny vyznavače turistiky, horské cyklisty, v zimě jsou zde dobré podmínky pro lyžaře. Koupání v přírodní nádrži zvané Balaton (2 km) - zde také možnost rybaření nebo na koupališti ve Velkých Karlovicích (3 km). Tenisové kurty v místě (2 km). Jízda na koni v Halenkově (7 km). Krytý bazén a posilovna ve Vsetíně (21 km) nebo Rožnově pod Radhoštěm (21 km). Restaurace a nákupy (0,8 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Kohútku, Portáš, na Malý a Velký Javorník, Makytu, Tanečnici, Soláň; Velké Karlovice (dřevěný kostel, Karlovské muzeum), horské středisko Pustevny se secesními domy Libušínem a Maměnkou od architekta Dušana Jurkoviče, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – skanzen), Frenštát pod Radhoštěm (skokanské můstky), Vizovice (zámek, výroba pálených lihovin Jelínek), Lešná (zámek, Zoo), Zlín (Obuvnické muzeum).

Lyžování v okolí

v místě (2 km): 1 vlek, délka sjezdovky 1,2 km, umělé zasněžování. Nový Hrozenkov (4 km) (500-670 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 5,8 km. Kohútka (8 km) (715-913 m. n. m.): 9 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, snowboarding, 14 km běžeckých upravovaných tratí, půjčovna lyží, skiservis. Velké Karlovice (5 km) (520-788 m. n. m.): 9 vleků, délka sjezdovek 4,7 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola, půjčovna lyží.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Karolínka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Karolínka Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Karolínka nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace