Chata Jackov

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0839

Pronájem chaty Jackov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová chata pro 5 osob v chatové osadě v lese nedaleko rybníka. Kuchyně. Obytná místnost. Ložnice. KOUPÁNÍ v nedalekém rybníku 0,3 km nebo na koupališti v Moravských Budějovicích 4 km. CYKLOTURISTIKA. TIPY NA VÝLET: Vranovská přehrada, zámek ve Vranově nad Dyjí. CENA od 7.938,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chata (50 m2) pro 5 osob v chatové osadě v lese nedaleko rybníka. Předsíň. V průchozí kuchyni (16 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, el. konvice, kamna a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC - bojler 80 l. Z kuchyně vedou schody do podkroví, kde se nachází průchozí obytná místnost (22 m2) se sedací soupravou, lůžkem, č/b TV a ložnicí (12 m2) se 4 lůžky. Topení: kamny v kuchyni. Na přírodním neoploceném pozemku u chaty (300 m2) je k dispozici posezení a ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jackov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Jackov

Vesnička Jackov se nachází 4 km jihovýchodně od Moravských Budějovic a jen cca. 20 km severně od známé rekreační oblasti - Vranovské přehrady. Místo je vhodné k cykloturistice, v okolí se nachází spousta historických památek. Koupání v rybníku (0,3 km) v místě. Koupaliště, tenisové kurty v Moravských Budějovicích (4 km). Restaurace a nákupy v místě (0,2 km). Větší nákupy v Moravských Budějovicích (4 km). Turistické cíle: Moravské Budějovice (zámek s muzeem řemesel), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), Vranovská přehrada, Vranov nad Dyjí (zámek), Bítov (hrad), Znojmo (historické centrum, katakomby), Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí se štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého), Dačice (zámek), Slavonice (náměstí ze štítovými domy), Třebíč (Židovská čtvrť, bazilika Sv. Prokopa).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jackov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Jackov Položit dotaz

Vloženo: 14.7.2008

Dobrý den, je možné pronajmout chatu na necelý týden, cca 5 dní? Děkuji Maryšková
Chata 0839 Jackov je v hlavní letní sezóně (letní prázdniny) pronajímána pouze v týdenních cyklech od soboty do soboty.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace