Chata Dobrotice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0432

Pronájem chaty Dobrotice - podrobný popis

1-pokojová jednoduše vybavená chata (15 m2) pro nenáročnou rodinu - pro 2 dospělé a 2 děti na kraji obce u říčky. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem (el. vařič, el. konvice), stolem a židlemi, 2 patrovými postelemi, TV, umyvadlem, WC a sprchovým koutem – bojler 120 l. Sociální zařízení (WC a sprchový kout) není od místnosti oddělen. Na oplocené zahradě (900 m2), která je rájem pro děti se nachází: velký sud (možnost přespání na dvou lůžcích, lednička), bazén (2,8 x 3 x 1 m), šipky, ruské kuželky, basketbalový koš, šlapací kolotoč, houpačky, houpací síť a lavice, pískoviště, venkovní posezení a ohniště. K dispozici na zahradě je také suché WC.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dobrotice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dobrotice

Vesnička Dobrotice leží na úpatí Hostýnských vrchů, ca. 20 km severovýchodně od Kroměříže. Mírně zvlněná krajina Hostýnských vrchů je vchodná pro turisty a cykloturisty. Na své si přijdou také ti, kteří rádi poznávají historické památky. Koupaliště, krytý bazén, posilovna, bowling, minigolf, vyhlídkové lety v Holešově (2 km). Tenisové kurty (1 km) a rybaření (0,5 km) v místě. Restaurace v Holešově (2 km), nákupy v místě (0,5 km) nebo v Holešově (2 km). Turistické cíle: zámek s okrasnou zahradou v Kroměříži (památka UNESCO), poutní místo Hostýn u Bystřice pod Hostýnem, Zoo v Lešné u Zlína, Obuvnické muzeum ve Zlíně, hrad v Malenovicích, zřícenina hradu Helfštýn u Lipníku nad Bečvou, lázně Teplice nad Bečvou s Hranickou propastí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dobrotice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dobrotice: Chata Severní Morava, Chata Hostýnské vrchy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Dobrotice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Dobrotice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace