Zobrazit na mapě

Košín - vodní nádrž

Vodní nádrže

Vodní nádrž se nachází 5 km od Tábora. Košín patří mezi nejvýznamnější vodní nádrže v rámci kaskády na Košínském potoce a jeho přítocích.Přehrada slouží od samého počátku až dodnes jako zdroj pitné vody pro město Tábor, jako ochranná hráz před rozvodněním potoka a také jako chovná nádrž pro odchov mnoha druhů ryb. Je oblíbeným místem ke koupání, okolí přehrady je vyhlášenou rekreační oblastí.

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Košín - vodní nádrž je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Košín - vodní nádrž je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Zrekonstruovaná vesnická chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (bazén, terasa s posezením, gril) leží na okraji malé vesničky v malebné jihočeské krajině jen 12 km od Tábora.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 1619

Dnes zobrazeno 18x

Stylově zařízená chalupa s bohatým zábavně-relaxačním zázemím (bazén, vířivka, sauna, herna, pergola a grilovna) leží na velmi pěkném místě u rybníka v malé jihočeské obci na Táborsku.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2309
Vodní nádrž Košín je vyhledávaným místem ke koupání a atraktivní rekreační oblastí.

Dnes zobrazeno 8x

Účelně zařízená vesnická chalupa s oploceným dvorem (bazén, stolní tenis, posezení, gril) leží na okraji obce nedaleko lesa v malebné jihočeské krajině s možností krásných výletů do okolí.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1853

Pěkná jednoduše zařízená chalupa k pronájmu s uzavřeným dvorem (pergola s posezením, gril, ohniště) v malé tiché obci u rybníka jen 7 km od Tábora v oblasti ideální pro cykloturistické výlety.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1465

Dnes zobrazeno 53x

Kvalitně zařízený moderní rekreační dům s prostorným obytným pokojem s krbem ve velmi pěkné oplocené zahradě (zapuštěný bazén, stolní tenis, zastřešená terasa s posezením a grilem).

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1515

Dnes zobrazeno 8x

Jednoduše zařízená glampingová maringotka k pronájmu s velkou terasou (posezení, gril) leží přímo u řeky Lužnice a lesa v chatové rekreační oblasti. Ideální pro rybáře a pobyt v přírodě pro nenáročné.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2319

Dnes zobrazeno 8x

Velmi pěkně zařízená chata k pronájmu leží v částečně oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) v klidné chatové osadě na okraji městečka jen 10 km od sportovně-rekreačního areálu Monínec.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2162

Malá jednoduše zařízená chalupa k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, trampolína, pergola, krb) leží v malé obci umístěné do malebné jihočeské krajiny jen 10 km Tábora. Ideální k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1864

Akceptované poukázky a asociace