Zobrazit na mapě

Kašperské hory - Pivovarnické muzeum

Muzea

Návštěva Šumavského pivovarnického muzea v Kašperských horách nadchne hlavně milovníky piva. Muzeum nabízí až 800 exponátů. Můžete si prohlédnout, jak vypadala hospoda ve 30. letech minulého století.  K vidění jsou také různé druhy výčepů, sbírka půllitrů, tupláků i mázů a největší expozice starých pivních lahví v České republice. Vystavené lahve s litým nápisem jsou z let 1870 – 1930, najdete jich zde na 400 kusů.

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Kašperské hory - Pivovarnické muzeum je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Kašperské hory - Pivovarnické muzeum je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 17x

Stylová pěkně zařízená chalupa v neoplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, posezení, gril) v zapomenuté malé osadě o 6 chalupách (na polosamotě) uprostřed lesů v národním parku Šumava.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1237

Prohlíželo 204 lidí

Rezervováno včera

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, terasa, posezení, gril) leží na malebné šumavské polosamotě u lesa jen 200 m od řeky Otavy a jen 7 km od vstupu do Povydří.

6 ložnic / max 14 osob
číslo chalupy: 1918
V Šumavském pivovarnickém muzeu se dozvíte vše o historii piva v Pošumaví i zbytku Čech. Nahlédnete do hospůdky 30. let minulého století, obdivovat můžete sbírku půllitrů, tupláků, výčepů i starých pivních lahví, kterých tu napočítáte 400 kusů.

Prostorná účelně zařízená chalupa k pronájmu s bohatým sportovně rekreačním zázemím (stolní tenis, kulečník, stolní fotbal) a uzavřeným dvorem (posezení, gril) v malé obci jen 4 km od hradu Kašperk.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1742

Dnes zobrazeno 12x

Stylově zařízená poloroubená chalupa k pronájmu leží na rozsáhlém neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) na kraji osady Nové Městečko v malebné šumavské krajině v blízkosti řeky Otavy a lesa.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2065

Moderně a nadstandardně zařízená maringotka k pronájmu leží na polosamotě v blízkosti lesa a řeky Otavy na společném neoploceném pozemku (pergola, krb, ohniště) s další pronajímanou maringotkou.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2261

Moderně a nadstandardně zařízená maringotka k pronájmu leží na polosamotě v blízkosti lesa a řeky Otavy na společném neoploceném pozemku (pergola, krb, ohniště) s další pronajímanou maringotkou.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2262

Dnes zobrazeno 18x

Prostorná jednoduše zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (bazén, trampolína, posezení) leží na malebném místě v šumavských lesích na polosamotě a je ideální pro turistickou dovolenou.

8 ložnic / max 28 osob
číslo chalupy: 1919

Dnes zobrazeno 13x

Prostorná velmi pěkně zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení s krbem, dětský koutek a domeček) a dalším sportovně-rekreačním vybavením na kraji malé obce.

4 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 0652

Akceptované poukázky a asociace