Chata Černý Důl

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9801

Pronájem chaty Černý Důl - podrobný popis

Zrekonstruovaná 2-pokojová krkonošská chalupa (60 m2) pro 6 - 7 osob v malé obci Čistá. Prostorná chodba. Dvě stylově zařízené 4 lůžkové ložnice, jedna se dvěma manželskými postelemi a č/b TV, rádiem, jedna s manželskou postelí a rozkládacím gaučem. Kuchyňka je vybavena el. dvouplotýnkovým vařičem, kávovarem, ledničkou, jídelním koutem. Koupelna s vanou a WC. El. vytápění. Odkládací prostor na lyže. Částečně oplocený pozemek (cca 300 m2) s možností parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady částečné
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek 20, Kč/ os./ den, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Černý Důl je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Černý Důl

Obec Čistá leží 1 km krkonošského turistického a lyžařského centra Černý Důl (684 m.n.M.), 5 km od Jánských Lázní, 11 km od Vrchlabí. Národní park Krkonoše 400 km2, značené turistické stezky, 250 km cyklotras. Restaurace, snackbar, noční klub, bowling, sauna, whirl pool, posilovna, tenisová hala, dětské koupaliště, krytý bazén, šipky, hřiště v Černém Dole. Koupaliště v místě 0,5 km. Jízda na koni 2 km. Rybaření 10 km. Vrchlabí (11 km): posilovna, kuželna, přírodní koupaliště, krkonošské muzeum, tenisové kurty, bowling. Lánov (9 km): vyhlídkové lety, golf. Špindlerův Mlýn 25 km – sáňkařská dráha s celoročním provozem, paragliding, půjčovna kol. Pec pod Sněžkou 16 km. Safaripark ve Dvoře Králové 40 km. Nákupy, restaurace v místě 0,5 km.

Lázně v okolí

Jánské Lázně 5 km - klimatické lázně.

Lyžování v okolí

Černý Důl (684 m.n.m.) 1 km: 3 sjezdovky v 610 - 750 m n.m., večerní lyžování, 15 km upravovaných tratí pro běh na lyžích, lyž. škola a servis. Jánské Lázně 5 km: 13 sjezdovek/ 7,6 km v 640 - 1275 m n.m., večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna, 25 km uprav. tras pro běh na lyžích. Vrchlabí 11 km: 5 sjezdovek, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowtubing, lyž. škola, servis, půjčovna. Pec pod Sněžkou 17 km: 20 sjezdovek/ 12 km v 705 - 1200 m n.m., večerní lyžování, 22 km tratí pro běh na lyžích, lyž. škola, servis, půjčovna. Malá Úpa 15 km: 7 sjezdovek/ 2,8 km v 780 - 1140 m n.m., 3 km tratí pro běh na lyžích. Špindlerův Mlýn 25 km: 20 vleků/ 25 sjezdovek v 715 - 1310 m n.m., sáňkařská dráha, večerní lyžování, snowboarding, umělé zasněžování. lyž. škola, servis, půjčovna.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Černý Důl

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Černý Důl: Chata Česká  republika, Chata Východní Čechy, Chata Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Černý Důl Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Černý Důl nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace