Chata Čerčany-Lštění

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9806

Pronájem chaty Čerčany-Lštění - podrobný popis

Komfortní 4-pokojová vila pro 7 dospělých a 1 dítě do 12 let v oplocené zahradě (2.800 m2) na okraji obce. Předsíň. Hala s jídelním koutem pro 4 osoby. Kuchyň: el. sporák, kávovar, el. konvice, lednička, jídelní kout pro 6 osob. Komora. Obývací pokoj se sedací soupravou a TV+SAT. Veranda s možností posezení. Ložnice (16 m2) s manželskou postelí, 2 křesly, rádiem. Koupelna s vanou. Samostatné WC. V horním poschodí se nachází prostorný průchozí pokoj (16 m2) s manželskou postelí. Balkón. Podkrovní pokojík (10 m2) s jedním gaučem. Ložnice (13 m2) s manželskou postelí a gaučem pro dítě do 12 let. El. vytápění. Venkovní posezení, houpačka, parkování auta na zahradě.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivem oplocená zahrada
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky, trouba), kávovar, el. konvice, lednička
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky, utěrky s sebou. Povlečení je v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek 7,- Kč/ os./ den, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čerčany-Lštění je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Čerčany-Lštění

Vesnička 30 km jihovýchodně od Prahy, s pravidelným vlakovým spojením s Prahou. Hlavní město a jeho okolí skýtá široké spektrum historických památek, kulturního vyžití. Značené cyklotrasy. Zámek Konopiště s rozlehlým parkem (225 ha) a rybníkem s možností koupání (10 km). Park Průhonice (25 km). Benešov (10 km) - jízda na koni, krytý bazén, posilovna. Golf v Tvoršovicích (16 km). Přehrada Slapy (38 km): možnost koupání a vodních sportů. Koupání a rybaření je možné též v řece Sázavě (500 m od domu). Tenisové kurty, nákupy (400 m), restaurace v místě (1 km) v místě.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čerčany-Lštění

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Čerčany-Lštění: Chata Česká  republika, Chata Střední Čechy, Chata Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Čerčany-Lštění Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Čerčany-Lštění nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace