Chata Čeladná

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Rybaření v okolí
Číslo chaty: 0655

Pronájem chaty Čeladná - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová zděná chata pro 8 osob v chatové oblasti pod lesem. Obytná místnost: KRB. 3 ložnice. KOUPÁNÍ na Ostravici 3 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE a CYKLOTURISTICE (nově vybudovaná síť cyklostezek). TIP NA VÝLET: hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová zděná chata (50 m2) pro 8 osob v chatové oblasti pod lesem. Přízemí: Zádveří. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici el. 2-plotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. gril, el. konvice a stůl + 3 židle. Přes dílnu (zde je k dispozici pračka) je přístupná koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. 1. patro: Obytná místnost (16 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, krbem, TV; vstup na terasu. Ložnice (6 m2) s patrovou postelí. 2. patro: Ložnice (13 m2) se 3 lůžky a TV, ložnice (6 m2) se 3 lůžky a TV. Topení: na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (760 m2) se nachází venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování u objektu.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 19,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čeladná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Čeladná

Rekreační obec Čeladná leží v Beskydech asi 10 km východně od Frenštátu pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Beskyd je ideální k turistice (Smrk, Kněhyně, Skalka, Pustevny, Radhošť, Lysá hora) i cykloturistice (značené cyklostezky). Koupání na Ostravici (3 km). Tenisové kurty, krytý bazén (2,5 km), golf, jízda na koni (5 km) v místě. Rybaření na řece Ostravici (6 km). Restaurace a nákupy (3 km) v místě. Turistické cíle: horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť se sochou Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka a zřícenina hradu Hukvaldy, Technické muzeum Tatra v Kopřivnici, lidová architektura a hradní věž Trúba ve Štramberku.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čeladná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Čeladná: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Čeladná Položit dotaz

Vloženo: 28.8.2012

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování na jednu noc pro 8 osob. V termínu 20.9. - 21.9. Zdali by toto bylo možné a popřípadě jaká by byla cena ubytování.

S přáním hezkého dne

Lenka Jankovičová - Vodafone
Vážená paní Jankovičová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0655 Čeladná.


Tento objekt není bohužel aktuálně v nabídce.
Ubytování na jednu noc neposkytujeme. Minimální délka pronájmu činí u vybraných objektů 2 noci. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 29.3.2008


Dobrý den,
ráda bych se zeptala,v jakém termínu se platí zbylá částka ceny.
Děkuji za odpověď
Dopaltek se hradí nejpozději 22 dní před nájezdem na chatu.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace