Chata Arnultovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0414

Pronájem chaty Arnultovice - podrobný popis

1. patro chalupy (ca. 100 m2) pro 8 osob u cesty na kraji obce s obrovskou zahradou (1000 m2), která je ukončena lesem. Předsíň. Přízemní prostory má pro sebe uzamknut majitel. Příkřejší schody. Vstup do obytné místnosti (38 m2). Ta je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, krbem, TV, rádiem a opticky odděleným jídelním koutem, ve kterém je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. 3 ložnice: 1/ (21 m2) se 4 lůžky, 2/ (12 m2) se 2 lůžky a 3/ (11 m2) se 2 lůžky. Topení el. přímotopy nebo na tuhá paliva. Na prostorné zahradě, která je z větší části oplocena živým plotem, je k dispozici venkovní posezení, slunečník, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování. Nekuřácký objekt.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Arnultovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Arnultovice

Malá obec v severní části pohoří Jeseníky asi 2 km od hranic s Polskem. Hornatá krajina Jeseníků nabízí výborné podmínky k turistice (Rejvíz, Praděd – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavice, Petrovy kameny, Šerák, Keprník) a cykloturistice, v zimně k lyžování. Koupání v místě ve splavu říčky (0,1 km), v Osoblaze (10 km) nebo ve Městě Albrechtice (10 km). Tenisové kurty v Třemešné (5 km). Krytý bazén a posilovna v Krnově (25 km). Letní kino v místě (2 km). Restaurace v Bartultovicích (3 km), nákupy v Jindřichově (2 km). Turistické cíle: úzkorozchodná železnice Třemešná ve Slezsku - Osoblaha, zámek v Javorníku, krasové jeskyně Na Špičáku a Na pomezí, papírna a zámek ve Velkých Losinách, přečerpávací a vodní elektrárna Dlouhé Stráně, zříceniny hradů Edelštejn a Koberštejn, města Krnov, Opava, výlety do Polska.

Lyžování v okolí

Dobré podmínky pro běžkaře. Nejbližší vleky na Rejvízu (25 km). Lyžařská centra Praděd, Petříkov, Červenohorské sedlo, Ramzová jsou vzdáleny ca. 40-60 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Arnultovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Arnultovice: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Arnultovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Arnultovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace