Chalupa Zvičina

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 9 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0801

Pronájem chalupy Zvičina - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová roubená chalupa pro 7 až 9 osob na samotě v pěkné přírodě. Kuchyně. Obytná místnost. 2 ložnice. Neoplocená zahrada: posezení, gril, ohniště. KOUPÁNÍ v Pecce nebo Miletíně 8 km. CYKLOTURISTIKA (značená síť cyklostezek). TIP NA VÝLET: Safari park ve Dvoře Králové nad Labem. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová roubená chalupa (83 m2) pro 7 až 9 osob na samotě v pěkné přírodě. Chodba. V průchozí kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice, sporák na tuhá paliva a jídelní kout. Obytný pokoj (16 m2) je vybaven gauči (možnost spaní pro 2 osoby), kamny, TV a rádiem. Koupelna se sprchovým koutem (bojler 200 l). Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 4 lůžky; možnost dětské postýlky, 2/ (12 m2) s patrovou postelí a lůžkem. Topení elektické nebo na tuhá paliva. Na neoplocené zahradě (560 m2) se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u chalupy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice, sporák na tuhá paliva.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno zapůjčit za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Zvičina je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Zvičina

Rekreační oblast v předhůří Krkonoš, asi 12 km západně od Dvora Králové nad Labem se známým Safari parkem. Zdejší zvlněná krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice a k vycházkám do přírody. Krásné jsou také výlety na okolní hrady a památky. Koupání v Pecce (8 km) nebo Miletíně (8 km). Tenisové kurty a minigolf v Lázních Bělohrad (15 km). Krytý bazén a posilovna v Hořicích (14 km). Golf v Myštěvsi (20 km). Rybaření ve vodní nádrži Les království (10 km). Restaurace ve Zvičině (1 km), nákupy v Třebihošti (3 km). Turistické cíle: Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Miletín (rodný dům Karla Jaromíra Erbena), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Jaroměř (pevnost Josefov), hrad Pecka, CHKO Český ráj (skalní města, zříceniny hradů Trosky, Valdštejn, hrad Kost, zámek Hrubá Skála), Krkonoše, zámky: Hrádek u Nechanic, Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (12 km): léčba nervových onemocnění, pohybového aparátu a popálenin.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Zvičina

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Zvičina: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Zvičina Položit dotaz

Vloženo: 31.1.2009

Chci se zeptat jestli je v objektu číslo 0801 venkovní bazén. Děkuji za odpověď Slavíková
Vážená paní Slavíková,


děkujeme Vám za Váš dotaz na chalupu Zvičina č. 0801.
Tento objekt nemá žádný bazén.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu Vámi vybraného objektu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince
800 101 127 nebo e-mailem.

Pokud si přejete chatu/chalupu s bazénem, rádi Vám vhodný objekt nabídneme dle Vašich požadavků, které nám můžete sdělit telefonicky nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace