Chalupa Zlín-Lhotka

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0936

Pronájem chalupy Zlín-Lhotka - podrobný popis

V NABÍDCE V LETĚ. 2-pokojová chalupa pro 6 osob na kraji obce s pěkně udržovanou zahradou. Obytná místnost. Kuchyně. Ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení, gril, ohniště. KOUPALIŠTĚ v Malenovicích 3 km nebo v Loukách 4 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: LUHAČOVICE (lázeňský areál), Malenovice (hrad). CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chalupa (85 m2) pro 4 až 6 osob na kraji obce s pěkně udržovanou zahradou. Veranda. Chodba. Obytná místnost (40 m2) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), 2 lůžky, TV a Hi-Fi věží. V kuchyni (12 m2) je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. V objektu pouze užitková voda. 15 l pitné vody k dispozici. Ložnice (15 m2) s dvojlůžkem. Koupelna s vanou a sprchovým koutem – 160 l. Samostatné WC. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a pískoviště. Oplocené parkování. Majitel dochází 1x týdně udržovat zahradu (neporušuje soukromí klientů). Horní patro chalupy je uzamčeno.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 4-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Zlín-Lhotka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Zlín-Lhotka

Vesnička Lhotka je okrajovou částí krajského města Zlína, který leží v širokém údolí mezi Hostýnskými a Vizovickými vrchy. Místo je vhodné k výletům za historickými pamětihodnostmi i za přírodními krásami. Značená síť cyklotras je ideální pro cykloturisty. Koupaliště v Malenovicích (3 km) nebo v Loukách (4 km). Tenisové kurty v Malenovicích (3 km). Ostatní sportovní aktivity (krytý bazén, squash, posilovna, …) ve Zlíně (10 km). Golf v Kostelci (13 km). Rybaření ve Fryštáku (15 km). Restaurace v místě (0,5 km), nákupy v Tečovicích (1,5 km). Turistické cíle: Zlín (Obuvnické muzeum), Malenovice (hrad), Lukov (hrad), Lešná (Zoo a zámek), Vizovice (hrad, výroba pálených lihovin Jelínek), Kroměříž (zámek a zámecký park – památka UNESCO), Luhačovice (lázeňský areál, Jurkovičův dům, léčivé prameny Vincentka a Otovka), Uherské Hradiště (Baťův kanál), Staré Město u Uherského Hradiště (archeologická naleziště), Buchlovice (zámek), Buchlov (hrad), Hostýnské vrchy (Hostýn – poutní místo, Tesák, Troják).

Lázně v okolí

Luhačovice (32 km): léčba onemocnění cest dýchacích, chronických onemocnění zažívacího traktu, cukrovky a onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Zlín-Lhotka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Zlín-Lhotka: Chalupa Severní Morava, Chalupa Hostýnské vrchy, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Zlín-Lhotka Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Zlín-Lhotka nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace