Penzion Žíteč

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Lyžování v okolí
Sauna
Číslo penzionu: 0601b

Pronájem penzionu Žíteč - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nově zařízený 2-pokojový apartmán pro 4 osoby v rodinném penzionu na kraji obce. Obytná místnost. Kuchyně. Ložnice. V areálu penzionu je k dispozici: BAZÉN (3,5 m x 7,5 m x 1,5 m), SAUNA, VÍŘIVKA, HŘIŠTĚ PRO MÍČOVÉ HRY, RESTAURACE. KOUPÁNÍ v rybníku Hejtman 5 km. CENA od 12.376,-Kč/objekt/týden.

Rodinný penzion a celý jeho pěkný areál (2000 m2) leží na kraji obce. Apartmán B: Nově zařízený 2-pokojový apartmán (79 m2) pro 4 osoby v přízemí. Předsíň. V kuchyni je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, el. konvice a jídelní kout. Obytná místnost, která je od kuchyně oddělena zasunovacími dveřmi, je vybavena sedacím koutem (rozkl. gauč pro 2 osoby) a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Schodiště do podkroví, kde se nachází ložnice s dvojlůžkem a TV a koupelna se sprchovým koutem a WC. Ve společném areálu penzionu je k dispozici restaurace, bazén (3,5 m x 7,5 m x 1,5 m) (50,-Kč/hodina), sauna pro 4 osoby (200,-Kč/použití), vířivka pro 2 osoby (100,-Kč/použití), hřiště pro míčové hry, venkovní posezení a venkovní krb. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. V topné sezóně spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Žíteč je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Žíteč

Tichá vesnička Žíteč leží v krásné rovinaté krajině CHKO Třeboňsko, asi 15 km východně od Třeboně. Místo je vhodné nejen k relaxaci, ale zároveň k projížďkám na kole, vycházkám do přírody nebo k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání v rybníku Hejtman (5 km). Tenisové kurty ve Staňkově (5 km). Krytý bazén, squash, posilovna v Třeboni (15 km). Golf v Nové Bystřici (24 km). Restaurace v místě (0,05 km), nákupy v Chlumu u Třeboně (5 km). Turistické cíle: Třeboň (zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou (zámky), Landštejn (zřícenina hradu), Nové hrady (hrad), Žumperk (pevnost), Telč, Slavonice, Tábor, České Budějovice (historická města).

Lyžování v okolí

V okolí běžecké tratě. Nejbližší sjezdovka u Nové Bystřice (22 km).

Lázně v okolí

Třeboň (15 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Žíteč

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu penzionu Žíteč Položit dotaz

  • K pronájmu penzionu Žíteč nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace