Chata Záhoří

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0420

Pronájem chaty Záhoří - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkná, jednoduše zařízená chata pro 4 osoby nad obcí nedaleko lesa. TERASA. Obytný pokoj. Ložnice. DĚTSKÝ BAZÉN. KOUPÁNÍ 3 km ve Svaté Máří. CYKLOTURISTIKA (značené cyklotrasy). TURISTIKA: prales Boubín, Povydří, Churáňov, šumavská jezera. TIP NA VÝLET: Muzeum Šumavy v Sušici. CENA od 6.349,-Kč/objekt/týden.

Pěkná, jednoduše zařízená chata (45 m2) pro 4 osoby nad obcí nedaleko lesa. Vstup přes terasu. Zádveří. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven jídelním koutem, opticky odděleným kuchyňským koutem, krbem, TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem - bojler 80 l. V podkroví (20 m2) (příkré schody, snížený strop) se nachází ložnice se 4 lůžky; vstup na balkon. Topení na tuhá paliva. Na obrovském neoploceném přírodním pozemku (3000 m2) je k dispozici dětský bazén 4 x 1,8 x 0,4 m, venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování u chaty.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Záhoří je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Záhoří

Malá vesnička v podhůří Šumavy obklopena lesy, asi 5 km severozápadně od Vimperku. Okolní lesnatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice (Povydří, Boubínský prales, Šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské) i cykloturistice (síť značených cyklistických stezek). Koupání ve Svaté Máří (3 km). Tenisové kurty, jízda na koni, posilovna a rybaření ve Vimperku (10 km). Krytý bazén v Prachazicích (25 km). Restaurace ve Čkyni (6 km), nákupy v Bošicích (1 km). Turistické cíle: hrady Kašperk a Klenová, zámek ve Vimperku, zříceniny Rábí a Velhartice, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka; město Sušice (štítové domy na náměstí, Muzeum Šumavy), město Klatovy (Černá věž, katakomby a barokní lékárna), chodské centrum Domažlice, Lipenská přehrada, Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Záhoří

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Záhoří: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Záhoří Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Záhoří nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace