Chata Vyšná Boca

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9730

Pronájem chaty Vyšná Boca - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Místně typická dřevěná 3-pokojová chata pro 6 osob na úžasném místě na konci chatové oblasti u lesa u soutoku dvou horských potůčků. Obytný pokoj: STARODÁVNÁ KACHLOVÁ KAMNA. 2 ložnice. U chaty: posezení. VÝBORNÉ PODMÍNKY PRO TURISTIKU a HORSKOU CYKLISTIKU. KOUPÁNÍ v Liptovském Jánu 25 km. CENA od 9.849,-Kč/objekt/týden.

Místně typická 3-pokojová chata (ca. 56 m2) pro 6 osob na konci chatové oblasti u lesa. Předsíň. Pohodlný obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, starodávnými kachlovými kamny, TV+SAT a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici dvouplotýnkový el. vařič, lednička, překapávač a sporák na tuhá paliva. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ se 4 lůžky, 2/ se 2 lůžky. Topení el. nebo tuhými palivy. Na přírodním pozemku (100 m2) je k dispozici posezení, přenosný gril a ohniště. Parkování 30 m od objektu. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vyšná Boca je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vyšná Boca

Rekreační obec Vyšná Boca (951 m n. m.) leží v samém srdci Nízkých Tater, asi 15 km východně od nejvyššího vrcholu – hory Ďumbier (2046 m n. m.). Je ideálním výchozím bodem pro turisty a cykloturisty, kteří chtějí poznat krásy Nízkých Tater. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jáně (25 km) nebo v nově vybudovaném aquaparku (největší na Slovensku) u Liptovského Mikuláše (32 km). Tenisové kurty v místě (2,5 km). Jízda na koni v Kráľové Lehotě (15 km). Golf v Tálích (28 km). Rybaření na řece Váh (15 km). Restaurace a nákupy (2 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Bocianské sedlo, Rovnú hoľu, Trangošku, Ďumbier, Chopok, Dereše; Skanzen lidové architektury v Pribylině, hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Važecká jeskyně, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, úzkorozchodná železnice v Čiernem Balogu, Vysoké Tatry.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (22 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vyšná Boca

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vyšná Boca: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vyšná Boca Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vyšná Boca nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace