Vlčkovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo objekt: 0316

Pronájem objekt Vlčkovice - podrobný popis

Nová roubená patrová chalupa (130 m2) pro 5 – 8 osob na okraji vesničky Vlčkovice. Předsíň, chodba. Obytná místnost (33,5 m2) je vybavena sedací soupravou, TV, HI-FI, krbem a jídelním koutem; vstup na terasu – možnost posezení. V kuchyni (6,3 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V 1. patře jsou k dispozici 3 ložnice: 1/ (11,8 m2) s manželskou postelí, 2/ (15,4 m2) s 3 lůžky, 3/ (17,2 m2) s 3 lůžky. Koupelna s vanou, WC a bidetem – bojler 120 l. El. topení a na tuhá paliva. Na oplocené zahradě (1700 m2) je k dispozici garáž a další parkovací místo. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady dřevěný plot
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Kauce 2000,-Kč, Rekreační poplatek 10,-Kč , Energie dle skutečné spotřeby.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování Vlčkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem  poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí objekt Vlčkovice

Klidná vesnička Vlčkovice v malebné krajině Orlických hor nedaleko Pastvinské přehrady (3 km). Zvlněná krajina Orlických hor nabízí ideální podmínky pro turistiku (Suchý vrch, Velká Deštná, Kapelský vrch, naučná stezka Zemská brána) i cykloturistiku, v zimě pro lyžování. Koupání, vodní sporty a rybaření v přehrádní nádrži Pastviny (3 km). Jízda na koni v místě (0,3 km). Tenisové kurty, posilovna a koupaliště v Žamberku (9 km). Krytý bazén v Ústí nad Orlicí (25 km). Nákupy v Mladkově (3 km), restaurace v místě (0,5 km). Turistické cíle: vojenské pevnosti z 2. světové války (tvrz Bouda a Hanička, Vojenské muzeum Králíky), zámky v Rychnově nad Kněžnou, Opočnu, Častolovicích, hrady Litice a Potštejn, poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách, roubená lidová architektura v Bartošovicích.

Lyžování v okolí

Nejbližší sjezdovky v Pastvinách (2,5 km) a v Petrovičkách (5 km). Lyžařské centrum Říčky (27 km) (790 – 985 m. n. m.): 3 sjezdovky o délce 3,7 km všech obtížností, umělé zasněžování, 35 km běžeckých tratí (vrch Zakletý je ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor), půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí objekt Vlčkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Vlčkovice : Východní Čechy, Orlické hory, Vysočina.


Dotazy k pronájmu objekt Vlčkovice Položit dotaz

  • K pronájmu objekt Vlčkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace