Chata Velké Bílovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0629

Pronájem chaty Velké Bílovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová nástavba vinného sklípku (60 m2) pro 10 osob se samostatným vchodem. Venkovní schodiště. Zádveří. V obytné kuchyni (28 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač, el. konvice, jídelní stůl, krbová kamna, TV+SAT, WI-FI a rádio. 3 ložnice: 1/ (8 m2) se 2 lůžky, 2/ a 3/ obě (12 m2) se 4 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. 2 samostatné WC. El. topení. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (300 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. S majitelem je možno domluvit prohlídku vinného sklípku a degustaci dobrého vína. Chod vinného sklípku není závislý na ubytování.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 100,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit na místě za poplatek 100,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Velké Bílovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Velké Bílovice

Vinařská obec Velké Bílovice leží v mírně zvlněné krajině jižní Moravy, ca. 15 km severozápadně od Břeclavi, obklopena četnými vinohrady. Okolí Velkých Bílovic a vůbec celá Jižní Morava je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupání a rybaření v rybníku (1 km), tenisové kurty (0,5 km), travnaté hřiště (0,1 km) v místě. Koupaliště, krytý bazén, posilovna v Břeclavi (15 km). Jízda na koni v Lednici (10 km). Nákupy a restaurace (0,5 km) v místě. Turistické cíle: Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Uherské hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad), Brno.

Lázně v okolí

Lednice (10 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Velké Bílovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník v místě (1 km), koupaliště a krytý bazén v Břeclavi (15 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místním rybníku (1 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lednici (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Břeclavi (15 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Velké Bílovice: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Velké Bílovice Položit dotaz

Vloženo: 28.4.2013

Dobrý den,
peosím o zaslání cenové nabídky.Děkuji.Krejčová
Vážená paní Krejčová,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0629 Velké Bílovice.


V zadání požadovaného data došlo z Vaší strany zřejmě k překlepu, nevíme tedy přesně, jaké datum jste měla na mysli.
V hlavní letní sezóně nabízíme pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, zkrácené termíny není možné objednat (pokud jste měla na mysli 22.7.-25.7.2013).


Cena v hlavní letní sezóně:13.020,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo upřesnění termínu nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 18.5.2012

Dobrý den, měla bych dotaz zda by bylo možné tentot objekt rezervovat jinak než na pobyt od soboty do soboty. Konkrétně se jedná o termín 3.7. - 8.7. 2012.
Děkuji za odpověď.
Vážená paní Langfelnerová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0629 Velké Bílovice.


V hlavní letní sezóně (červenec - srpen) je možné na všech objektech objednat pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, kratší pobyty bohužel zarezervovat nelze.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace