Chalupa Valtice

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 10 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1603

Rodinná dovolená

Novinka 2016

Chata na víkend


Pronájem chalupy Valtice - podrobný popis

Velmi pěkně zařízená 5-pokojová chalupa (cca. 90 m2) pro 8 až 10 osob leží v tiché ulici městečka Valtice jen 600 m od zdejšího zámku. Chodba. Z chodby jsou přístupné 2 obytné kuchyně (21 m2 a 12 m2), které jsou vybaveny vždy 2-plotýnkovým el. vařičem, ledničkou, varnou konvicí, jídelním koutem, TV a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (1,5 lůžka). Z menší obytné kuchyně je vstup na zahradu. Ke spaní slouží hostům 3 samostatné ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky (vstup z větší obytné kuchyně), 2/ (13 m2) s dvojlůžkem (vstup z menší obytné kuchyně) a 3/ podkrovní (14 m2) s dvojlůžkem (vstup po schodech z chodby). V přízemí chalupy se dále nacházejí 2 koupelny se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Do první koupelny je vstup z chodby, druhá je přístupná přes ložnici č. 2. V chalupě je zavedeno WI-FI připojení. El. přímotopy. Nekuřácký objekt! Na oploceném (uzavřeném) dvoře (130 m2) za chalupou je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem, přenosný gril, malé dětské pískoviště a úschovna jízdních kol. 2 neoplocená parkovací místa před chalupou.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Valtice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chalupa  Valtice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 4 750,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Valtice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Valtice

 • Valtice leží v rovinaté krajině jižní Moravy na hranicích s Rakouskem v atraktivní lokalitě přímo v Lednicko-Valtickém areálu, cca. 10 km západně od Břeclavi. Okolí Valtic a vůbec celá Jižní Morava je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek s propojením do Rakouska), k výletům do přírody i za historickými pamětihodnostmi a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupání na koupalištích v Břeclavi (10 km) a v Mikulově (12 km), na Novomlýnských nádržích (23 km) nebo v aqualandu Moravia (26 km). Tenisové kurty a bowling v místě (0,5 km). Krytý bazén a posilovna v Břeclavi (10 km). Jízda na koni v Lednici (7 km). Restaurace (0,5 m) a nákupy (0,4 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park – Minaret, Dianin chrám, kaple Sv. Huberta, Tři grácie, Janův Hrad, Apollonův chrám; památka zapsána na seznam UNESCO),
 • CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu),
 • Dolní Věstonice (archeologická expozice),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Novomlýnské nádrže,
 • Zaječí (rozhledny Maják a Dalibor),
 • Velké Pavlovice (rozhledna Slunečná),
 • Břeclav (zámek Pohansko, plavby po řece Dyji k Janově hradu),
 • Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, Muzeum naftového dobývání a geologie, plavby na motorových člunech po řece Moravě),
 • Mikulčice (Slovanské hradiště),
 • Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka, Baťův kanál),
 • Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže).

Lyžování v okolí

 • Nejbližší sjezdovka v Němčičkách (14 km).

Lázně v okolí

 • Lednice (3 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Valtice

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Břeclavi (10 km) a v Mikulově (12 km), na Novomlýnských nádržích (23 km) nebo v aqualandu Moravia (26 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Novomlýnských nádržích (23 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lednici (7 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Břeclavi (10 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Valtice Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Valtice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace