Penzion Vacov

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo penzionu: 0783b

Pronájem penzionu Vacov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-lůžkový pokoj v 1. patře rodinného penzionu v centru obce na náměstí. Manželská postel, patrová postel, TV, koupelna se sprchovým koutem a WC. SPOLEČNÁ KUCHYŇKA. U penzionu: posezení, ohniště. KOUPÁNÍ v místě na rybníku 1 km. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Javorník 6 km, Zadov 12 km. CENA od 5.894,-Kč/objekt/týden.

Rodinný penzion v centru obce na náměstí. 4-lůžkový pokoj (17 m2) v 1. patře penzionu je vybaven manželskou postelí, patrovou postelí, TV a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Nekuřácký objekt. V přízemí penzionu je k dispozici společná kuchyňka, v které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. U penzionu je společná malá oplocená zahrádka, na které se nachází dětský bazének (v létě), venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Za poplatek na místě připraví majitel snídani.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 -10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Vacov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Vacov

Městečko Vacov je umístěno do krásné šumavské krajiny, asi 12 km severozápadně od Vimperku. Okolní lesnatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice (hora Javorník s rozhlednou, Povydří, Boubínský prales, Šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka) i cykloturistice (síť značených cyklistických stezek). Na své si přijdou houbaři. Koupání v rybníku v místě (1 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna ve Vimperku (15 km). Restaurace a nákupy v místě (50 m). Turistické cíle: hrady Kašperk a Klenová, zámky Vimperk a Kratochvíle, zříceniny hradů Rábí, Velhartice a Helfenburk, město Sušice (štítové domy na náměstí, Muzeum Šumavy), město Klatovy (Černá věž, katakomby a barokní lékárna), chodské centrum Domažlice, Lipenská přehrada, Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …).

Lyžování v okolí

Javorník (6 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,8 km, večerní lyžování. Zadov (15 km) (890-1120 m. n. m.): 2 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 4,7 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 60 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Vacov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Penzion Vacov: Penzion Jižní Čechy, Penzion Šumava, Penzion Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu penzionu Vacov Položit dotaz

  • K pronájmu penzionu Vacov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace