Chalupa Temelín

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0617

Pronájem chalupy Temelín - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová, nově zrekonstruovaná chalupa pro 4 osoby. Obytná místnost: KRBOVÁ KAMNA. Kuchyně. Ložnice. Uzavřený dvůr: posezení, KRB. KOUPÁNÍ v Olešníku 6 km nebo Hluboké nad Vltavou 11 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Infocentrum jaderné elektrárny Temelín v zámečku Vysoký Hrádek. CENA od 7.392,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová, nově zrekonstruovaná chalupa (109 m2) pro 4 osoby na dvoře majitele. Předsíň. Obytná místnost (38 m2) je vybavena sedací soupravou, manželskou postelí, krbovými kamny, TV a kazetovým magnetofonem. V kuchyni (28 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba, odsavač par), lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou (bojler – 160 l). Ložnice (20 m2) s manželskou postelí. El. topení nebo na tuhá paliva. Na uzavřeném dvoře (60 m2) je k dispozici zastřešená pergola s posezením a krb. Parkování ve dvoře. Majitel vlastní psa.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady uzavřený dvůr
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba, odsavač par), lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky vzít s sebou. Povlečení je možné zapůjčit za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Temelín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Temelín

Obec Temelín leží v pěkné krajině jižních Čech, asi 18 km severozápadně od Českých Budějovic. Místo je v posledních letech známo především díky jaderné elektrárně, která tvoří dominantu celému okolí. Dovolenou zde si můžou užít cykloturisté (dobře značená síť cyklostezek), zároveň pak i ti, kteří rádi navštěvují historické památky. Koupání v Olešníku (6 km) nebo v Hluboké nad Vltavou (11 km). Tenisové kurty, posilovna v Týnu nad Vltavou (4 km). Krytý bazén v Písku (12 km). Jízda na koni v Nákří (6 km). Rybaření v Hněvkovské přehradě (5 km). Golf v Hluboké nad Vltavou (11 km). Restaurace (0,1 km) a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Temelín (infocentrum jaderné elektrárny, to je umístěno v renesančním zámečku Vysoký Hrádek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Bechyně (zámek, železobetonový most přes řeku Lužnici), Kratochvíle (zámek), historická města České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II, Černá věž), Písek (nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (katakomby, rybník Jordán), Strakonice (hrad), Český Krumlov (zámek, staré město); Chýnov (jeskyně), Holašovice (barokní selská architektura).

Lázně v okolí

Bechyně (17 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Temelín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Temelín Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Temelín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace