Chata Starobucké Debrné

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0610

Pronájem chaty Starobucké Debrné - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová chata v nevelké klidné chatové osadě u lesa pro 6 osob. Obytná místnost. 2 ložnice. Zahrada: BAZÉN (2,5 m x 4,5 m), ELEKTRONICKÉ ŠIPKY, posezení. KOUPÁNÍ v místě (0,5 km) nebo v rekreačním středisku Kateřina 8 km. CYKLOTURISTIKA. HOUBAŘENÍ. TIP NA VÝLET: zřícenina hradu Pecka. CENA od 8.785,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chata (75 m2) v nevelké klidné chatové osadě u lesa pro 6 osob. Chodba. Obytná místnost (22 m2) je vybavena jídelním koutem, gaučem, opticky odděleným kuchyňským koutem, kamny, TV, Videem, DVD, CD přehrávačem. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač, el. konvice a el. pánev. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. V podkroví (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (12,5 m2) se 4 lůžky, 2/ (7 m2) se 2 lůžky; vstup na balkon. Ve sníženém suterénu (příkré schody) se nachází společenská místnost (15,5 m2) s posezením, kamny, kazetovým magnetofonem a elektronickými šipkami. Vstup na terasu s posezením. Na neoploceném pozemku (360 m2) je dále k dispozici bazén (2,5 m x 4,5 m), přenosný gril a ohniště. K dispozici 2 horská kola (1x dětské, 1x pro dospělého). Neoplocené parkování 100 m od objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Starobucké Debrné je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Starobucké Debrné

Starobucké Debrné je malá vesnička uprostřed lesů v Podkrkonoší, asi 6 km severozápadně od Dvora Králové nad Labem. Okolí je vhodné pro cykloturisty, turisty, milovníky historických památek. Na své si přijdou houbaři. Koupání v místě (0,5 km) nebo v Chotěvicích v rekreačním středisku Kateřina (8 km). Krytý bazén, tenisové kurty a posilovna ve Dvoře Králové nad Labem (7 km). Jízda na koni v Chotěvicích v rekreačním středisku Kateřina (8 km). Rybaření na Labi v přehradě Les království (3 km). Golf u Jaroměře (27 km). Nákupy (0,5 km) v místě, restaurace v Nemojově (2 km). Turistické cíle: Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Pecka (zřícenina hradu), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Jaroměř (pevnost Josefov), Ratibořice (zámek, Babiččino údolí), Náchod (zámek), Hrádek u Nechanic (zámek), Český ráj, Krkonoše.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (22 km): léčba nervových onemocnění, pohybového aparátu a popálenin. Velichovky (26 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Starobucké Debrné

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Starobucké Debrné Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Starobucké Debrné nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace