Chata Staňkov

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 11 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0244

Pronájem chaty Staňkov - podrobný popis

Byt v prvním patře (70m2) na rodinném statku pro 11 osob. Vchod ze dvora po příkrých schodech. Obytná místnost (sklopený strop - 28 m2) s 2 lůžky, TV (jen české a rakouské programy), jídelním a kuchyňským koutem, který je vybaven 4-plotýnkovým plynovým sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou. Koupelna se sprchovým koutem a WC. 2 ložnice: 1/ 2 postele, 1 patrová postel (12 m2); 2/ 5 postelí (sklopený strop - 24 m2). Na dvoře (50m2) možnost parkování, venkovního posezení, ohniště - společné ještě s dalšími dvěma byty na statku.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady vrata do dvora
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky), trouba, mikrovlnná trouba, lednička, el. konvice
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Staňkov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Staňkov

Statek v malé rekreační obci Staňkov nedaleko Staňkovského rybníka (0,3 km) v CHKO Třeboňsko. Možnost koupání (písečná pláž), vodních sportů, rybaření (povolení v místě). V místě také tenisové kurty (0,5 km), stolní tenis (0,1 km). Nákupy i restaurace v místě (0,2 km). Mírně zvlněná krajina bohatá na rybníky a lesy je ideální také pro turistiku a cykloturistiku. Turistické cíle: Třeboň (18 km) – lázně, léčba revmatismu, kloubních a nervových onemocnění; historické památky; posilovna, krytý bazén. Další turistické cíle: Jindřichův Hradec, České Budějovice, Nové Hrady, Novohradské hory.

Lázně v okolí

Třeboň (18 km) – lázně, léčba revmatismu, kloubních a nervových onemocnění; historické památky; posilovna, krytý bazén.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Staňkov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Staňkov: Chata Jižní Čechy, Chata Třeboňsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Staňkov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Staňkov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace