Chata Růžová

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0524

Pronájem chaty Růžová - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Kvalitně vybavený 4-pokojový bungalov pro 6 osob v obci. TERASA. Obytná místnost. 2 ložnice. Pozemek: ELEKTRONICKÉ ŠIPKY, ZAHRADNÍ KUCHYŇKA (ČEPOVACÍ ZAŘÍZENÍ NA 30 l SUD). KOUPÁNÍ 3 km. HOROLEZECKÉ STĚNY 4 km v Hřensku. TURISTIKA: TIP NA VÝLET: Benešov nad Ploučnicí (zámek). CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně vybavený 4-pokojový bungalov (68 m2) pro 6 osob v obci. Vstup přes terasu s posezením do obytné místnosti (25 m2), která je vybavena sedací soupravou, TV+SAT, kazetovým magnetofonem a opticky odděleným jídelním koutem. V kuchyni (9 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. 2 ložnice: 1/ (11 m2) s manželskou a patrovou postelí, 2/ (17 m2) s manželskou postelí. El. Topení. Nekuřácký objekt. Na neoploceném (částečně ohrazeném) pozemku (300 m2) se nacházejí elektronické šipky, venkovní posezení, přenosný gril, ohniště a zahradní kuchyňka (lednička, pípa na 30 l sud). K dispozici také společenské hry. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady částečně ohrazen
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Růžová je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Růžová

Vesnička Růžová leží v těsné blízkosti národního parku České Švýcarsko, ca. 8 km severovýchodně od Děčína. Zdejší atraktivní krajina (skály, útesy, hluboké soutěsky) s rozsáhlými borovými lesy je ideální k vycházkám do přírody, cykloturistice i k výletům do okolí. Koupání v místě (3 km). Koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Děčíně (12 km). Jízda na koni ve Všemilech (10 km). Rybaření na Olešce (8 km). Golf (1,5 km). Restaurace (0,3 km) a nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: krásy NP České Švýcarsko – Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice (sjíždění Kamenice na pramicích), Kyjovské údolí, Jetřichovické stěny, skalní hrady Šaunštejn, Brtnický hrádek, četné rozhledny; zámky v Benešově nad Ploučnicí, České Kamenici a Děčíně, Loreta v Rumburku, Hřensko (nejníže položené místo v ČR) Sklářské muzeum v Kamenickém Šenově, Hornické muzeum v Jiřetíně pod Jedlovou, Muzeum Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Výlety do Německa: německá část národního parku, hrad Stolpen, pevnost Königstein, Drážďany, Míšeň.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Růžová

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Růžová: Chata Severní Čechy, Chata Lužické hory a České Švýcarsko, Chata Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Růžová Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Růžová nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace