Chata Ružiná

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0371

Pronájem chaty Ružiná - podrobný popis

4-pokojová chata (90 m2) pro 7 osob 20 m od pláže vodní nádrže Ružiná v chatové oblasti. Předsíň. Obytná místnost (25 m2) je vybavena sedacím a jídelním koutem, krbem, TV a kazetovým magnetofonem; vstup na terasu s posezením. V kuchyni (6 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a el. konvice. Malá ložnice (6 m2) s jedním lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví (příkré schody a snížený strop) se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (20 m2) s 2 lůžky, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a č/b TV; vstup na balkon, 2/ (10 m2) se 2 lůžky. Na neoploceném pozemku (100 m2) je k dispozici venkovní posezení a krb. Neoplocené parkování pro 2 auta.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení lze půjčit za poplatek 50,- Kč za lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Ružiná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Ružiná

Obec a vodní nádrž Ružiná leží v mírně zvlněné krajině asi 24 km severozápadně od Lučence a asi jen 35 km od hranic s Maďarskem. Místo je ideálním místem k odpočinku, vycházkám do přírody a cykloturistice. Největší výhodou je však bezprostřední blízkost vodní nádrže. Koupání, rybaření, vodní sporty (jachting, půjčovna loděk, vodních kol), tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, kuželky, stolní tenis a minigolf v místě (30 m – 200 m). Posilovna v Lučenci (24 km). Restaurace a nákupy v místě (0,2 km) nebo v obci Divín (2 km). Turistické cíle: zřícenina hradu Divín, Haličský zámek a zámek ve Zvoleni, město Lučenec, Fiľakovo, Banska Bystrica, výlety do Maďarska (Míškovec, Budapešt, maďarské lázně).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Ružiná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Ružiná Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Ružiná nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace