Chata Rtyně v Podkrkonoší

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0542

Pronájem chaty Rtyně v Podkrkonoší - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojová pěkně zařízená chalupa pro 8 osob na kraji obce. Prostorná kuchyně. 3 ložnice. KOUPÁNÍ 6 km v Červeném Kostelci. TIP NA VÝLET: srub čs. opevnění v Odolově, ADRŠPAŠSKO-TEPLICKÉ SKÁLY, KUDOWA-ZDROJ (Polsko) - solná jeskyně, aquapark. LYŽOVÁNÍ: Petřikovice 18 km, Mladé Buky 27 km. CENA od 9 303,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chalupa (100 m2) pro 8 osob na kraji obce. Veranda. Chodba. V kuchyni (20 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice, jídelní kout a rádio. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou a TV+SAT. Koupelna s vanou a WC – bojler 125 l. V 1. patře se nachází 3 ložnice. 1/ (16 m2) s manželskou postelí a rádiem, 2/ průchozí (25 m2) se 4 lůžky a TV, 3/ (10 m2) s dvojlůžkem a rádiobudíkem. Samostatné WC. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené, pěkně udržované, zahradě před chalupou (300 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie v topné sezóně. Kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Rtyně v Podkrkonoší je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Rtyně v Podkrkonoší

Městečko Rtyně v Podkrkonoší leží na hranici CHKO Broumovsko a asi jen 30 km od Krkonoš. Místo je ideální především k vycházkám do přírody, cykloturistice, ale také k výletům za historickými krásami východních Čech nebo odpočinku. Koupání v Červeném Kostelci (6 km), Trutnově (20 km) nebo v přehradní nádrži Rozkoš (23 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna v Trutnově (20 km). Jízda na koni v Litoboři (12 km). Rybaření v Batňovicích (4 km). Restaurace (0,3 km) a nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: Adršpašsko-teplické skály, skalní bludiště Ostaš u Police nad Metují, srub čs. opevnění v Odolově nebo pevnost v Dobrošově, Babiččino údolí, zámky Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, pevnost Josefov u Jaroměře, Safari ve Dvoře Králové nad Labem, barokní špitál Kuks, Krkonoše, výlety do Polska: Kudowa-Zdroj (solná jeskyně, aquapark).

Lázně v okolí

Janské Lázně (35 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

Nejbližší lyžování v Petříkovicích (18 km). Mladé Buky (27 km) (550 – 670 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 3,5 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, 15 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Žacléř (35 km) (550 – 850 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 6 km, všechny stupně obtížností, umělé zasněžování, 12 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Další střediska: Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Černý Důl atd.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Rtyně v Podkrkonoší

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Rtyně v Podkrkonoší Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Rtyně v Podkrkonoší nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace