Chata Roprachtice

4 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 13 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0383

Pronájem chaty Roprachtice - podrobný popis

Téměř luxusně zařízená roubená chalupa (240 m2) pro 8-13 osob na kraji obce. Chodba. Stylová obytná místnost (50 m2) se sedacím koutem, kamny, TV+SAT, kazetovým magnetofonem, šipkami, ledničkou s mrazícím boxem a kávovarem. Samostatné WC. Vinárna (bývalý sklep) (10 m2) s posezením. V 1. patře (příkré schody z chodby) se nacházejí: 4 ložnice: 1/ (40 m2) s 5 lůžky, 2/ (18 m2) se 4 lůžky, 3/ (14 m2) s rozkl. gaučem a 4/ (16 m2) s rozkl. gaučem. Všechny ložnice jsou vybaveny TV a rádiem. V kuchyni (10 m2) s jídelním koutem a stejně vybaveném kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 koupelny s WC a sprchovým koutem – bojler 2x 120 l. Topení el. a na tuhá paliva. Na neoploceném pozemku (2000 m2) jsou k dispozici dvě venkovní posezení, krb, ohniště, houpačka. K dispozici jsou také společenské hry. Neoplocené parkování. POZOR! V zimním období jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně V kuchyni (10 m2) s jídelním koutem a stejně vybaveném kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, překapávač, mikr
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Otop (brikety). Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Roprachtice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Roprachtice

Klidná obec Roprachtice leží v západní části Krkonoš, asi 15 km od Rokytnice nad Jizerou. Celé Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupaliště, tenisové kurty a posilovna ve Vysokém nad Jizerou (4 km). Tréninková stěna pro horolezce, squash a sauna v Poniklé (5 km). Jízda na koni ve Vítkovicích (14 km). Golf a krytý bazén v Semilech (12 km). Půjčovna jízdních kol v Rokytnici nad Jizerou (15 km). Rybaření v řece Jizeře (4 km). Restaurace a nákupy v místě (0,7 – 1 km). Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe; Muzeum Krkonoš ve Vrchlabí, Bozkovská jeskyně, Český ráj.

Lázně v okolí

Janské lázně (34 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

Rokytnice nad Jizerou (15 km) (630-1312 m n. m.): 1 lanovka, 10 vleků, délka sjezdovek: 13,5 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 31 km běžeckých tratí, lyžařské školy, půjčovna lyží a skiservis. Harrachov (26 km) (650-1020 m n. m.): 3 lanovky, 14 vleků, délka sjezdovek: 6,9 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 110 km běžeckých tratí, snowboarding, snowtubing, u-rampa, lyžařské školy, půjčovny lyží a skiservis. Menší lyžařská centra v Poniklé (5 km), ve Vysokém nad Jizerou (4 km) a Vrchlabí (14 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Roprachtice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Roprachtice: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Roprachtice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Roprachtice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace