Chata Roprachtice

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0202

Pronájem chaty Roprachtice - podrobný popis

Nově zrekonstruovaná 200 let stará 4-pokojová krkonošská chalupa (100 m2) pro 6 osob na okraji obce. Chodba. Obývací místnost (18 m2) s krbovými kamny, jídelním koutem, gaučem, TV+SAT, rádiem, kazetovým a CD přehrávačem. Kuchyňka je vybavena el. sporákem, el. konvicí, kávovarem, toustovačem, mikrovlnnou troubou. Odkládací místnost s dřevníkem. Nová koupelna se sprchovým koutem, k dispozici fén. WC. Ložnice (6,8 m2) se 2 postelemi. V patře se nacházejí další dvě dvoulůžkové ložnice (á 9,8 m2). Elektrické vytápění, v koupelně podlahové. Neoplocený pozemek (800 m2), venkovní posezení, krb, nafukovací bazének, 2 horská kola, dětské sáně. Pro malé děti je rovněž k dispozici dětská postýlka a dětská sedačka ke stolu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák, el. konvice, kávovar, toustovač, mikrovlnná trouba
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 hod. / 8 - 10 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek 7,- Kč/ osoba/ den, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Roprachtice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Roprachtice

Roprachtice jsou malá klidná ves v Krkonoších, 15 km od Rokytnice nad Jizerou. Značené turistické stezky, 250 km cyklistických stezek, národní park 400 km2. Nákupy, restaurace, sauna, tréninková stěna pro horolezce a squash v Poniklé (4 km). Vysoké nad Jizerou (5 – 7 km) – koupaliště, šipky, biliard, bowling, Koupaliště, tenisové kurty v Jablonci nad Jizerou (10 km). Koupaliště ve Štěpanické Lhotě (18 km). Plavecká hala, posilovna a sauna v Jilemnici (11 km). Půjčovna jízdních kol ve Špindlerově Mlýně, Harrachově, Rokytnici nad Jizerou. Vrchlabí (20 km): muzeum Krkonoš, koupaliště, tenisové kurty, sportovní hala, sauna, vyhlídkové lety, kuželna. Minigolf v Příchovicích 14 km. Bozkovská jeskyně 14 km. Nákupy a restaurace Vysoké nad Jizerou (3 km).

Lyžování v okolí

Poniklá 4 km: 3 sjezdovky/ 2,3 km v 620 - 780 m n.m., 5 km běžk. tratí, lyž. servis, půjčovna. Špindlerův Mlýn 35 km: 20 sjezdovek /25 km v 715 - 1310 m n.m., 70 km běžk. tratí, večerní lyžování, umělé zasněž., sáňkař. dráha, snowboarding, lyž. škola, servis, půjčovna, hlídání dětí. Rokytnice n. Jizerou 15 km: 13 sjezdovek/ 13 km v 630 - 1300 m.n.m., 10 km bežk. tratí, večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Harrachov 25 km: 8 sjezdovek/ 7,5 km v 650 - 1020 m.n.m., 2 vleky pro děti, 25 km bežk. tratí, večerní lyžování, lyž. škola, servis, půjčovna. Vrchlabí 20 km: 5 sjezdovek/ 6 km v 530 - 1000 m n.m., večerní lyžování, umělé zasněž., snowtubing, lyž. škola, servis, půjčovna.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Roprachtice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Roprachtice: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata , Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Roprachtice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Roprachtice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace