Chalupa Rampuše

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0317

Pronájem chalupy Rampuše - podrobný popis

V NABÍDCE V ZIMĚ. Prostorný rodinný dům s LUXUSNÍM INTERIÉREM pro 8 osob v klidné podhorské vesničce. Obytná místnost. 4 ložnice. VNITŘNÍ BAZÉN (4,2 x 2,7 x 0,9 m). KULEČNÍK. ROTOPED. LYŽOVÁNÍ: lyžařské středisko Zdobnice 8 km (4 vleky, půjčovna lyží, lyžařská škola, běžecké tratě). CENA od 17.724,-Kč/objekt/týden.

Prostorný rodinný dům (150 m2) s lxusním interiérem pro 8 osob v klidné vesničce Rampuše. Chodba. Obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, kamny, TV+SAT a rádiem. V kuchyňském koutu je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, remoska a el. konvice. 2 ložnice (10 a 12 m2), každá s manželskou postelí. Samostatné WC. Koupelna s vanou a WC – bojler 200 l. Místnost (40 m2) s bazénem (4,2 x 2,7 x 0,9 m), kulečníkem a rotopedem. V podkroví se nacházejí dvě ložnice: 1/ (8 m2) s manželskou postelí, 2/ (10 m2) s 2 lůžky. Na částečně oploceném pozemku (1500 m2) možnost posezení, grilu; ohniště. Neoplocené parkování u objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady oplocená jen malá část pozemku
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč, el. energie dle spotřeby

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Rampuše je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Rampuše

Malá, klidná vesnička Rampuše na úpatí Orlických hor, asi 10 km od Rychnova nad Kněžnou. Zvlněný terén Orlických hor je ideální jak pro turistiku (Velká Deštná, Kapelský vrch, Annenský vrch, naučná stezka Zemská brána) tak pro cyklistické výlety. Koupání, posilovna, tenisové kurty v Rychnově nad Kněžnou (10 km). Jízda na koni v Jaroslavi (4 km). Krytý bazén v Dobrušce (30 km). Koupání, vodní sporty a rybaření v přehradní nádrži Pastviny (30 km). Nákupy v Hlásce (2 km), restaurace v místě (0,3 km). Turistické cíle: vojenské pevnosti z 2. světové války (tvrz Hanička a Bouda), zámky v Rychnově nad Kněznou, Opočnu, Častolovicích, Novém Městě nad Metují, Náchodě, Ratibořicích (Babiččino údolí), hrady Potštejn a Litice, dřevěný kostel v Liberku, roubená lidová architektura ve Zdobnici.

Lyžování v okolí

Lyžařské centrum Říčky (18 km) (790 – 985 m. n. m.): 3 sjezdovky o délce 3,7 km všech obtížností, umělé zasněžování, 35 km běžeckých tratí (vrch Zakletý je ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor), půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Zdobnice (8 km) (620 - 680 m. n. m.): 4 sjezdovky o délce 1,6 km lehké obtížnosti, 4 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Rampuše

Cyklotrasy v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Rampuše: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Orlické hory, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Rampuše Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Rampuše nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace