Chalupa Rampuše

2 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 8 osob
Sauna
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0319

Pronájem chalupy Rampuše - podrobný popis

V NABÍDCE V ZIMĚ. Pěkná roubená chalupa pro 8 osob v klidné podhorské vesničce. Obytná místnost: KACHLOVÁ KAMNA. Kuchyně. 2 ložnice. VÍŘIVÝ BAZÉN (Ø 2,5 m). SAUNA. LYŽOVÁNÍ: lyžařské středisko Zbonice 8 km (4 vleky, půjčovna lyží, lyžařská škola, běžecké tratě. LYŽAŘSKÉ CENTRUM ŘÍČKY 18 km. CENA od 14.770,-Kč/objekt/týden.

Patrová roubená chalupa (140 m2) pro 8 osob v klidné vesničce Rampuše. Vstupní místnost (30 m2) se stolním tenisem. Obytná místnost (24 m2) je vybavena sedací soupravou, TV+SAT, kachlovými kamny a jídelním koutem. V kuchyni (8 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a el. konvice. 2 samostatné WC. Místnost s vířivým bazénem (Ø 2,5 m) a sprchovým koutem. Sauna pro 6 osob. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí dvě ložnice: (24 m2 a 30 m2) každá s manželskou postelí a 2 lůžky. Jedna z nich je průchozí. V zadní oddělené části neoploceného pozemku (400 m2) možnost posezení s grilem a ohništěm. Neoplocené parkování. El. topení a na tuhá paliva.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč, el. energie dle spotřeby.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Rampuše je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Rampuše

Malá, klidná vesnička Rampuše na úpatí Orlických hor, asi 10 km od Rychnova nad Kněžnou. Zvlněný terén Orlických hor je ideální jak pro turistiku (Velká Deštná, Kapelský vrch, Annenský vrch, naučná stezka Zemská brána) tak pro cyklistické výlety. Koupání, posilovna, tenisové kurty v Rychnově nad Kněžnou (10 km). Jízda na koni v Jaroslavi (4 km). Krytý bazén v Dobrušce (30 km). Koupání, vodní sporty a rybaření v přehradní nádrži Pastviny (30 km). Nákupy v Hlásce (2 km), restaurace v místě (0,3 km). Turistické cíle: vojenské pevnosti z 2. světové války (tvrz Hanička a Bouda), zámky v Rychnově nad Kněznou, Opočnu, Častolovicích, Novém Městě nad Metují, Náchodě, Ratibořicích (Babiččino údolí), hrady Potštejn a Litice, dřevěný kostel v Liberku, roubená lidová architektura ve Zdobnici.

Lyžování v okolí

Lyžařské centrum Říčky (18 km) (790 – 985 m. n. m.): 3 sjezdovky o délce 3,7 km všech obtížností, umělé zasněžování, 35 km běžeckých tratí (vrch Zakletý je ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor), půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Zdobnice (8 km) (620 - 680 m. n. m.): 4 sjezdovky o délce 1,6 km lehké obtížnosti, 4 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Rampuše

Cyklotrasy v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Rampuše Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Rampuše nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace