Chalupa Prosiek

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0649

Pronájem chalupy Prosiek - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová, jednoduše vybavená dřevěnice pro 4-5 osob v oplocené zahradě plné zeleně v obci. Obytná místnost. Ložnice. ZAHRADA: altánek s posezením a krbem. K zapůjčení 5 HORSKÝCH KOL. KOUPÁNÍ: Liptovská Mara 2 km, AQUAPARK TATRALANDIA (8 km), TERMÁLY BEŠEŇOVÁ 10 km. CENA od 8.099,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová, jednoduše vybavená dřevěnice (45 m2) pro 4-5 osob v oplocené zahradě plné zeleně v obci. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena jídelním koutem, křesly, krbem, opticky odděleným kuchyňským koutem, TV+SAT, rozkl. gaučem pro 2 osoby a lůžkem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Průchozí ložnice (12 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. El. topení. Na oplocené zahradě (500 m2) je k dispozici dřevěný altánek s posezením a krbem. Možno zapůjčit 5 horských kol. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Prosiek je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Prosiek

Malá vesnička Prosiek leží asi 15 km severozápadně od Liptovského Mikuláše na rozmezí mezi Chočskými vrchy a Západními Tatrami. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou (cykloturistika, turistika), zároveň také k odpočinku. Koupání v nově vybudovaném aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše (největší na Slovensku, 6 tobogánů, vodní atrakce, termální voda) (8 km). Koupání také v Liptovské Maře (také rybaření) (2 km) nebo na termálním koupališti Bešeňová (10 km). Tenisové kurty v místě (0,4 km). Krytý bazén, posilovna, squash v Liptovském Mikuláši (11 km). Jízda na koni v Liptovské Sielnici (3 km). Nákupy v místě (0,4 km), restaurace v Liptovské Sielnici (3 km). Turistické cíle: Naučné stezky Kvačianská (jedna z nejkrásnějších dolin Slovenska s vodopády, strmými skálami a starým mlýnem) a Prosiecká dolina, vrch Prosečné, archeologická lokalita keltské kultury Havránok, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidové architektury ve Vlkolinci (památka UNESCO), Pribyline, Zuberci, Oravský a Likavský hrad, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Vysoké Tatry.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Prosiek

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Prosiek: Chalupa Střední Slovensko, Chalupa Nízké Tatry, Chalupa Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Prosiek Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Prosiek nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace