Chata Proruby

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0423

Pronájem chaty Proruby - podrobný popis

3-pokojová chata (60 m2) pro 4 - 5 osob na okraji obce. Veranda. Obývací místnost (20 m2) je vybavena jídelním koutem, gaučem (možnost spaní pro 1 osobu), TV+SAT, kazetovým magnetofonem, kachlovými kamny a mírně odděleným kuchyňským koutem; vstup na terasu s posezením. V kuchyňském koutě je k dispozici vařič (2 plotýnky), el. trouba, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a pračkou – bojler 15 l (rychlý ohřev). Samostatné WC. V 1. patře (příkřejší schody) se nacházejí dvě ložnice: obě (8 m2) se dvěmi lůžky, jedna s uzavřenou lodžií. El. topení nebo na tuhá paliva. Na oploceném pozemku (1000 m2) je k dispozici posezení, zahradní gril a ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivo
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení lze připravit za poplatek 50,-Kč/výměna/lůžko.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Proruby je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Proruby

Malá obec v podhůří Orlických hor ca. 20 km severozápadně od Ústí nad Orlicí. Zvlněná krajina je vhodná pro toulky přírodou, cyklistické projížďky i poznávání historických pamětihodností. Koupání ve Vamberku (8 km), Žamberku (20 km) nebo v aquaparku v Ústí nad Orlicí (20 km). Tenisové kurty v Potštejně (4 km). Jízda na koni v Rybné (15 km) – možno zprostředkovat. Rybaření na přehradě Pastviny (30 km). Restaurace a nákupy v Potštejně (4 km). Turistické cíle: zřícenina hradu Potštejn, hrad Litice, zámky v Litomyšli (památka UNESCO), Častolovicích, Rychnově nad Kněžnou, Muzeum řemesel v Letohradu, dělostřelecká tvrz Bouda a další opevnění z druhé světové války, Vojenské muzeum v Králikách.

Lyžování v okolí

Dlouhoňovice (25 km): 2 vleky, délka sjezdovek 0,23 km, náročnost lehká, umělé zasněžování, večerní lyžování. Další lyžařská střediska Orlických hor (Rokytnice v Orlických horách, Říčky, Bartošovice jsou vzdáleny ca. 35-45 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Proruby

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Proruby: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Proruby Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Proruby nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace