Chata Posudov

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9807

Pronájem chaty Posudov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata resp. polovina dvojchaty pro 5 osob v rekreační obci 2 km od Lipenské přehrady. Obytná místnost. ZAHRADA: PERGOLA s posezením. 2 ložnice. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ (3 km). CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu). CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata resp. polovina dvojchaty (55 m2) pro 5 osob v rekreační obci 2 km od Lipenské přehrady. Předsíňka. Obytná místnost je vybavena jídelním a kuchyňským koutem, gaučem, 2 křesly, kamny, TV+SAT a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Samostatné WC. V 1. patře (příkré schody) se nachází 2 ložnice: 1/ se 2 vedle sebe stojícími lůžky, 2/ se 3 vedle sebe stojícími lůžky. Topení na tuhá paliva. Na neoplocené zahradě (300 m2) je k dispozici pergola s posezením a krbem. Neoplocené parkovací místo.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení lze připravit za poplatek 50,-Kč/výměna/lůžko.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Posudov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Posudov

Rekreační obec Posudov leží ca. 2 km od přehradní nádrže Lipno na hranicích CHKO Šumava, asi 20 km jihozápadně od Českého Krumlova. Koupání, vodní sporty, rybaření v Lipenské přehradě (3 km). Tenisové kurty, krytý bazén v Hrdoňově (4 km). Jízda na koni v Perneku (25 km). Golf v Lipně nad Vltavou (15 km). Restaurace v Lojzově Pasekách (2 km), nákupy ve Frymburku (4 km). Turistické cíle: krásy Šumavy (Čertova stěna, Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera), klášter ve Vyšším Brodě, hrad Rožmberk nad Vltavou, starobylé město Český Krumlov se zámkem (památka chráněna UNESCEM), klášter Zlatá Koruna, barokní jihočeská architektura v Holašovicích (památka chráněna UNESCEM), České Budějovice.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Posudov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Posudov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Posudov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace