Chata Podtureň

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0361

Pronájem chaty Podtureň - podrobný popis

3-pokojová nová chata (70 m2) pro 7 osob v obci. Vstup přes malou terasu se zahradním nábytkem. Obytná místnost (30 m2) s kuchyňským a jídelním koutem je vybavena sedací soupravou, kazetovým magnetofonem a CD. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič, lednička a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 140 l. Samostatné WC. V 1. patře se nacházejí 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 4 lůžky a č/b TV; vstup na balkon, 2/ (14 m2) s rozkl. gaučem a lůžkem. Na oploceném pozemku (400 m2) je k dispozici přenosný gril a ohniště. 2 oplocená parkovací místa.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Podtureň je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Podtureň

Vesnička Podtureň leží v Liptovské kotlině mezi Nízkými a Západními Tatrami, asi 8 km východně od Liptovského Mikuláše. Blízké Tatry nabízí skvělé podmínky k turistice i cykloturistice. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jánu (2 km), v nově vybudovaném aquaparku (největší na Slovensku) u Liptovského Mikuláše (10 km) nebo v přehradní nádrži Liptovská Mara – hlavní pláž v Liptovském Trnovci (14 km) – vodní sporty, půjčovna loděk, minigolf. Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén a jízda na koni v Liptovském Mikuláši (8 km). Rybaření na řece Váh (1 km) nebo na Liptovské Maře (14 km). Nákupy a restaurace (0,2 km) v místě. Turistické cíle: hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, krasové jeskyně v Demänovské dolině, skanzeny lidové architektury v Pribylině a Vlkolinci (památka UNESCO), Likavský hrad, archeologická lokalita Havranok, Vysoké Tatry.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (2 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu. Bešeňová (22 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Podtureň

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Podtureň Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Podtureň nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace