Chata Podbanské

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0391

Pronájem chaty Podbanské - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Dřevěná 3-pokojová chata pro 6-8 osob v lese. Obytná místnost: KRB. Kuchyň. 2 ložnice. U chaty: posezení, gril. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ v Liptovském Jáně 25 km. HORSKÁ TURISTIKA: Tichá a Koprová dolina, Štrbské pleso. TIP NA VÝLET: Pribylina (skanzen liptovské dědiny). LYŽOVÁNÍ v místě 3 km. CENA od 8.477,-Kč/objekt/týden.

Dřevěná chata (70 m2) pro 6-8 osob v lese. Vstup přes zastřešenou terasu. Obytná místnost (20 m2) je vybavena posezením, krbem, TV+SAT a kazetovým magnetofonem. V kuchyni (8 m2) s jídelním koutem je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, lednička, překapávač a mikrovlnná trouba. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l (rychlý ohřev). Samostatné WC. V podkroví (příkré schody) se nacházejí 2 ložnice: 1/ průchozí (16 m2) s 3 lůžky a 2/ (16 m2) s 3 lůžky. V případě potřeby je do obou ložnic doplněno jedno lůžko. Topení el. a na tuhá paliva. Na přírodním neoploceném pozemku (300 m2) se nachází dřevěné venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u objektu. Příjezdovou cestu lze uzavřít závorou. V zimě jsou nutné sněhové řetězy. Za poplatek možno zprostředkovat rafting, horského průvodce nebo opatrovatelskou službu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, odsavač par, lednička, překapávač a mikrovlnná trouba.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Podbanské je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Podbanské

Turistické středisko Podbanské leží v západní části Vysokých Tater, asi 18 km severovýchodně od Liptovského Hrádku. Místo je skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku, náročnější cykloturistiku i výlety do okolí. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jáně (25 km). Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna, sauna, masáže a půjčovna kol v místě (3 km). Jízda na koni v Kralove Lehotě (25 km). Golf v Tatranské Lomnici (45 km). Restaurace (3 km) a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré, Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická); Belianská a Važecká jeskyně, skanzen lidové architektury v Pribylině, hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, dřevěný kostel ve Svätom Krizi, zámek v Kežmaroku, klášter ve Strážkách, největší vyřezávaný oltář v chrámu sv. Jakuba a poutní místo Mariánská hora v Levoči, Spišský hrad, Slovenský ráj, Pieniny (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední Evropě na pltích).

Lázně v okolí

Štrbské Pleso (19 km): léčba dýchacích cest. Liptovský Ján (25 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu. Nový Smokovec (37 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu.

Lyžování v okolí

v místě (3 km) (1000-1100 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,5 km, náročnost lehká (vhodné pro rodiny s dětmi), lyžařská škola. Štrbské pleso (19 km) (1360-1850 m. n. m.): 2 lanovky, 3 vleky, délka sjezdovek: 4,2 km, všechny stupně náročnosti, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Další lyžařské terény: Starý Smokovec, Tatranská Lomnica aj.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Podbanské

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Podbanské: Chata Střední Slovensko, Chata Vysoké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Podbanské Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Podbanské nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace