Chata Počúvadlo

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0536

Pronájem chaty Počúvadlo - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Vkusně zrekonstruovaná 2-pokojová chata pro 4 osoby v chatové osadě. Obytná místnost: KRB, VESTAVĚNÁ GALERIE. TERASA. ZAHRADA: posezení. KOUPÁNÍ, VODNÍ SPORTY, RYBAŘENÍ na jezeře 0,3 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: Banská Štiavnica (Starý a Nový zámek, Bánské muzeum v přírodě). CENA od 14.364,-Kč/objekt/týden.

Vkusně zrekonstruovaná 2-pokojová chata (50 m2) pro 4 osoby v chatové osadě, 300 m od dobré možnosti koupání. Předsíň. Stylový obytný pokoj (35 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, krbem, TV, kazetovým magnetofonem; vstup na terasu s posezením. V kuchyňském koutu je k dispozici sklokeramická varná deska (4 plotýnky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač a el. konvice. Nad pokojem je vestavěná, útulně vybavená galerie s dvojlůžkem (příkré schody, snížený strop). Koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložnice (6 m2) s dvojlůžkem. Na neoploceném, pěkně udržovaném pozemku (200 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Možnost zapůjčení kotlíku na guláš. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Počúvadlo je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Počúvadlo

Jezero Počúvadlo se nachází v CHKO Štiavnické vrchy, ca. 7 km jihozápadně od Banské Štiavnice. Hustě zalesněné Štiavnické vrchy, pro mnohé ještě neobjevená, ale krásná část Slovenska, nabízí velmi dobré podmínky k turistice, cykloturistice, k vodním sportům na zdejších jezerech i k poznávání historických památek. Koupání v rekreačním jezeře (0,3 km) – možnost vodních sportů. Tenisové kurty, krytý bazén, posilovna v Banské Štiavnici (10 km). Jízda na koni ve Svatém Antonu (13 km). Rybaření v místě (0,3 km). Restaurace a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: turistické výšlapy na Sitno, Holík, Vysokou, do Rudnianské doliny, Banská Štiavnica (Starý zámek, Nový zámek, Banské Muzeum v přírodě, Muzeum minerálů, Obrazová galerie), Svatý Anton (Lovecké muzeum), Zvolen (zámek), Kremnica (historické město s hradem).

Lázně v okolí

Sklenné Teplice (18 km): léčba pohybového ústrojí a nervových onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Počúvadlo

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Počúvadlo: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Počúvadlo Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Počúvadlo nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace