Chata Planá nad Lužnicí

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1273

Pronájem chaty Planá nad Lužnicí - podrobný popis

Nová jednoduše zařízená 2-pokojová chata (50 m2) pro 4 až 5 osob v chatové osadě jen 100 m od řeky Lužnice. Vstup do obytné kuchyně (23 m2), ve které je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, krb a jídelní kout. V objektu pouze užitková voda. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. Z obytné kuchyně vedou příkré mlynářské schody do otevřené podkrovní ložnice (25 m2) se 3 lůžky, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a TV+SAT; vstup na balkon. Topení: dřevem v krbu. Na zahradě (1200 m2), která je z větší části oplocena (neoplocená není pouze zadní část zahrady), se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Možnost vypůjčení kanoe. Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené i neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Planá nad Lužnicí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Planá nad Lužnicí

Obec Planá nad Lužnicí a chatová rekreační oblast Na Černé leží u řeky Lužnice cca. 12 km jižně od města Tábor. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, krásné jsou vycházky do přírody kolem řeky Lužnice, značená síť cyklostezek láká k projížďkám na kole. Blízkost řeky Lužnice ocení také rybáři a vodáci. Koupání na řece Lužnici (0,1 km), v zatopené pískovně (0,3 km), v rybníku Hejtman (2 km) nebo na koupališti v Plané nad Lužnicí (3 km). Krytý bazén v Táboře (12 km). Tenisové kurty a posilovna v Plané nad Lužnicí (3 km). Jízda na koni v Sezimově Ústí (9 km). Rybaření na řece Lužnici (0,1 km). Golf V Sudoměřicích u Bechyně (15 km). Restaurace v místě (1 km), nákupy v Plané nad Lužnicí (3 km). Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Krátošice (rozhledna Čermákův vrch), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Červená Lhota (zámek), Třeboň (zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál).

Lázně v okolí

Bechyně (21 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Planá nad Lužnicí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na řece Lužnici (0,1 km), v zatopené pískovně (0,3 km), v rybníku Hejtman (2 km) nebo na koupališti v Plané nad Lužnicí (3 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (0,1 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Sezimově Ústí (9 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Platné nad Lužnicí (3 km)
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (15 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Plané nad Lužnicí (3 km)

Dotazy k pronájmu chaty Planá nad Lužnicí Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Planá nad Lužnicí nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace