Chata Nová Bystřice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0659

Pronájem chaty Nová Bystřice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová chata pro 5 osob v opticky oddělené části zahrady majitele na kraji města. Obytná kuchyně. 2 ložnice. KOUPÁNÍ - Mnišský rybník 1 km nebo rekreační rybník OSIKA 4 km. CYKLOTURISTIKA: značené cyklostezky s propojením do Rakouska. TIP NA VÝLET: Slavonice (historické městečko). CENA od 7.441,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová chata (38 m2) pro 5 osob v opticky oddělené části zahrady majitele na kraji města. Vstup přes terasu. V obytné kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, kamna a rádio. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Samostatné WC (přístupné přes koupelnu nebo zvenku). Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ vstupní průchozí s 2 lůžky, 2/ s lůžkem, manželskou postelí a TV; vstup na balkon. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (150 m2) se nachází venkovní posezení a ohniště.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Nová Bystřice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Nová Bystřice

Příhraniční městečko Nová Bystřice leží v přírodním parku Česká Kanada nedaleko hranic s Rakouskem, ca. 16 km jihovýchodně od Jindřichova Hradce. Zdejší mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklostezek s propojením do Rakouska), k vycházkám do přírody nebo k poznávání historických památek. Koupání v místě v Mnišském rybníku (1 km) nebo v rekreačním rybníku Osika (4 km). Tenisové kurty, posilovna, jízda na koni, golf v místě (0,1 – 1 km). Krytý bazén v Jindřichově Hradci (16 km). Rybaření v rybníce Osika (4 km). Restaurace (0,3 km), nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice do Jindřichova Hradce), Klášter (pavlánský klášter), Landštejn (hrad), Slavonice (historické městečko se štítovými domy na náměstí), Telč (náměstí, zámek – památka UNESCO), Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, rybník Vajgar), Červená Lhota (zámek), Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), výlety do Rakouska.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Nová Bystřice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Nová Bystřice: Chata Jižní Čechy, Chata Česká Kanada, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Nová Bystřice Položit dotaz

Vloženo: 15.5.2008

Chtěla bych vědět,kdy se platí pobyt. Jestli je nutno předem zaplatit nějakou zálohu. Děkuji
Záloha ve výši 50% je splatná do tří dnů po potvrzení rezervace. Doplatek je splatný 22 dní před odjezdem na dovolenou. Obratem pak od nás obdržíte ubytovací poukaz z kontaktem na pana majitele a popisem cesty k chatě.

Vloženo: 3.3.2008

Prosím,zda je možné pobývat na chalupě se psem,konkrétně zlatý retrívr,zvyklý na oplocenézahradě jen na noc vítáme možnost zavření do nějáké verandy. děkuji
Pobyt se psem je v chatě 0659 Velká Bystřice možný.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace