Chata Nižná Boca

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0365

Pronájem chaty Nižná Boca - podrobný popis

3-pokojová dřevěná chata (80 m2) pro 6 osob v chatové oblasti u potoka v lese. Předsíň. Obytná místnost (28 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem (el. sporák a el. vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, topinkovač, el. konvice, kontaktní gril a pec na tuhá paliva), krbem, TV a kazetovým magnetofonem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí dvě ložnice: 1/ (18 m2) a 2/ (23 m2) vstup na balkon; obě po třech lůžkách. Na neoploceném pozemku (100 m2) je k dispozici posezení, přenosný gril, ohniště, badminton, dětský basketbalový koš, šipky a houpačka. Neoplocené parkování 50 m od objektu. V objektu pouze užitková voda. Pramen pitné vody se nachází 50 m od chaty. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák a el. vařič, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, topinkovač, el. konvice, kontaktní gril a pec na tuhá paliva
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Nižná Boca je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Nižná Boca

Chata leží v samém srdci Nízkých Tater, asi 10 km západně od jejího nejvyššího vrcholu Ďumbier (2046 m n. m.). Místo je ideální k relaxaci, turistice i poznávacím výletům do okolí. Koupání v Liptovském Jáně (20 km) nebo v nově vybudovaném aquaparku u Liptovského Mikuláše – největší na Slovensku (30 km). Tenisové kurty a posilovna v Liptovském Hrádku (14 km). Krytý bazén a jízda na koni v Liptovském Mikuláši (24 km). Golf v Tálích (30 km). Rybaření na řece Váh (10 km). Restaurace a nákupy v místě (1,5 km). Turistické cíle: horské túry na Rovnú hoľu, Ďumbier, Chopok; Skanzen liptovské dědiny v Pribylině, Važecká jeskyně, hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, krasové jeskyně v Demänovské dolině, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, Vysoké Tatry.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (20 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu. Štrbské pleso (46 km): léčba dýchacích cest.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Nižná Boca

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Nižná Boca: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Nižná Boca Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Nižná Boca nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace