Letní dovolená Kokořínsko a Máchovo jezero 6 volných objektů
- Letní dovolená 2026 v ČR
- Jeseníky (57)
- Okolí Jihlavy a Třebíče (10)
- Šumava (60)
- Okolí Českých Budějovic (27)
- Lužické hory a České Švýcarsko (26)
- Táborsko (30)
- Beskydy (65)
- Krkonoše (39)
- okolí Písku (15)
- Orlické hory (49)
- Moravský kras (7)
- Česká Kanada (21)
- Jizerské hory (29)
- Znojemsko (17)
- Český ráj (34)
- Hostýnské vrchy (8)
- Český les (3)
- Žďárské vrchy (17)
- Okolí Pelhřimova (13)
- Tišnovsko a okolí (4)
- Krušné hory (20)
- Bílé Karpaty a Slovácko (12)
- přehrada Orlík (21)
- Lipenská přehrada a okolí (13)
- Břeclavsko a Pálava (44)
- Toulovcovy Maštale (9)
- České středohoří (5)
- Okolí Prahy a Slapy (15)
- Malá a Velká Fatra (6)
- Třeboňsko (21)
- Kokořínsko (Máchovo jezero) (6)
- okolí Brna (3)
- Nízké Tatry (12)
- Broumovsko (12)
- Brdská vrchovina (5)
- Plzeňsko (Hracholuská přehrada) (6)
- Posázaví (4)
- Železné hory (5)
- Vysoké Tatry (10)
- Malé a Bílé Karpaty (1)
- Karlovy Vary a Mariánské Lázně (3)
- Slovenské rudohoří (2)
- Oravská Magura (4)
- Štiavnické vrchy (1)
- Slovenský ráj (2)
- 1
Letní dovolená 2026 v ČR je velmi populární, tento týden bylo realizováno 75 rezervací.
Chalupa Boreč
Stylová poloroubená chalupa s oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, posezení, gril, ohniště) leží na okraji malé obce Boreč s možností krásných výletů do CHKO Kokořínsko.
Prohlíželo 125 lidí
Chalupa Doksy
Velmi pěkně zařízená chalupa s uzavřeným dvorem (trampolína, stolní tenis, šipky, posezení, krb) jen 600 m od hlavní pláže Máchova jezera (písčité pláže, koupání, vodní sporty, rybaření, plavby lodí).
V nabídce letní dovolené v Kokořínsku a Máchově jezeře se zobrazují chaty a chalupy s volným termínem v době letních prázdnin. Pokud znáte konkrétní období, kdy chcete na dovolenou na Máchovo jezero a do Kokořínska vyrazit, nastavte si období ve filtru v levém sloupci. V létě poskytujeme v chatách pobyty v týdenních turnusech od soboty do soboty.
Nabídky letní levné dovolené na chatě jsou k dispozici i v dalších oblastech.
Dnes zobrazeno 30x
Chata Bělá pod Bezdězem - Hlínoviště
Mimořádně atraktivní novostavba chaty k pronájmu s oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, sauna, koupací sud, terasa s posezením, zahradní krb) leží na okraji obce jen 3 km od hradu Bezděz.
Chata Mělník
Zděný jednoduše zařízený rekreační objekt s malou oplocenou zahrádkou (gril) v okrajové části města asi 1 km od koupaliště. Ideální k poznávání krás CHKO Kokořínsko. Cykloturistika.
Chata Dřevčice
Pěkně zařízená chata k pronájmu se zahradou (zastřešené posezení, ohniště, stolní tenis) leží na samotě u lesa v malebném prostředí na Kokořínsku přímo na turistické stezce vedoucí Čertovou roklí.
Prohlíželo 97 lidí
Chata Zákupy
Zrekonstruovaný jednoduše zařízený rekreační objekt v oplocené zahradě (posezení, ohniště) jen 50 m od koupaliště a jen 500 m od zámku Zákupy. Máchovo jezero 20 km. Cykloturistika.
- 1





