Chata Muckov

2 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9486

Pronájem chaty Muckov - podrobný popis

3 pokojová polovina zděné dvojchaty (cca 60 m2) se samostatným vchodem pro 7 osob na okraji chatové osadě v lese. Předsíň. Obývací jídelna s TV, rádiem Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, ledničkou. Koupelna s vanou a WC. V horním patře se nachází třílůžková a čtyřlůžková ložnice. Elektrické vytápění. Garáž. Neoplocený pozemek (420 m2), zahradní nábytek, slunečník, ohniště, gril, stolní tenis.
Domácí zvíře Ne
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Muckov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Muckov

Chatová osada na okraji lesa 2 km od lipenské přehrady. Lipno je 42 km dlouhé jezero na Šumavě, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty a rybaření. Půjčovna loděk, surfů, kol, výlety parníkem, restaurace a nákupy v Černé v Pošumaví (2 km). Půjčovna loděk a surfů, stolní tenis, tenisové kurty, posilovna, sauna, krytý bazén v Hrdoňově (5 km). Množství značených cyklotras (napojení do Rakouska). Koupání je možné i v rybníce 200 m od chaty. Tip na výlet: Čertova stěna, Český Krumlov (památka UNESCO), Romžmberk, klášter Vyšší Brod, Schwarzenberský kanál apod.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Muckov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Muckov: Chata Česká  republika, Chata Jižní Čechy, Chata Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Muckov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Muckov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace