Chata Mosty u Jablunkova

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0527

Pronájem chaty Mosty u Jablunkova - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nově zrekonstruovaná chalupa pro 10 osob ve velké, pěkně udržované zahradě. Obytná místnost: KRB. Koupelna: ROHOVÁ VANA. KOUPALIŠTĚ se sportovním areálem jen 0,5 km. TURISTIKA: poutní místo Kozubová, prales Mionší. LYŽOVÁNÍ: v místě 1 km, VOZÍKOVÁ HORSKÁ DRÁHA, bungee trampolíny. CENA od 12.404,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná chalupa (150 m2) pro 10 osob ve velké, pěkně udržované zahradě (2000 m2). Předsíň. V kuchyni (25 m2), která je propojena s obytnou místností, je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, TV, rádio a jídelní kout. Obytná místnost (18 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem a 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. 1. patro: 2 ložnice: 1/ (17 m2) s manželskou postelí a 2 lůžky, 2/ (26 m2) s manželskou postelí 2 lůžky. Koupelna s rohovou vanou a WC. Na velké oplocené zahradě je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování. V zimě se doporučují sněhové řetězy.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 9,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie a plynu v topné sezóně. Vratná kauce 2000,-

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mosty u Jablunkova je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mosty u Jablunkova

Obec Mosty u Jablunkova se nacházejí v Jablunkovském průsmyku v Beskydech (nejvýchodnější cíp České republiky). Zdejší zvlněná krajina je ideální k turistice, cykloturistice, v zimě jsou zde výborné lyžařské podmínky v nově vybudovaném lyžařském areálu. Koupání v místě (0,5 km) – součástí areálu koupaliště je hřiště na plážový volejbal a minigolf. Tenisové kurty (0,5 km) v místě. Posilovna v Jablunkově (7 km). Krytý bazén v Bystřici nad Olší (12 km). Jízda na koni v Bocanovicích (7 km). Golf v Ropicích (25 km). Restaurace a nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Gírovou, Velký Polom, Kozubovou (poutní místo s kaplí), do pralesa Mionší (nově zřízena naučná stezka), na Bílý Kříž; Hrčava (nejvýchodnější obec České republiky), výlety na Slovensko: Vychylovka (skanzen kysucké dědiny, úzkorozchodná železnice), Žilina (zámek), výlety do Polska: Polský Těšín (možnost levných nákupů na burzách), Krakov (historické město s hradem), Wieliczka (solné doly), Osvětim (muzeum koncentračního tábora z 2. světové války).

Lyžování v okolí

Mosty u Jablunkova (1 km) (550-700 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 2,3 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, snowboarding, 1,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, vozíková horská dráha, bungee trampolíny. Dolní Lomná (10 km) (650-950 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, půjčovna lyží, lyžařská škola.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mosty u Jablunkova

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Mosty u Jablunkova: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Mosty u Jablunkova Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mosty u Jablunkova nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace