Chata Moravský Beroun

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 12 osob
Stolní tenis v objektu
Sauna
Číslo chaty: 0305

Pronájem chaty Moravský Beroun - podrobný popis

7-pokojová rodinná vila (256 m2) pro 8-12 osob s okrasnou zahradou (2500 m2) nedaleko středu městečka. Předsíň. Průchozí obytná místnost (26,5 m2) se sedací soupravou, TV+SAT a 2 lůžky. Ložnice (16,8 m2) s 2 lůžky. Jídelna s kuchyňským koutem (19 m2). V kuchyňském koutě je k dispozici překapávač a el. konvice. Kulturní místnost (12 m2) se sedací soupravou a TV+SAT. Samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V 1. patře se nachází: kuchyně (8 m2) s plynovým sporákem (4 hořáky), troubou, ledničkou, překapávačem, mikrovlnnou troubou a el. konvicí. 3 ložnice – 1/ (10,5 m2) s dvoulůžkem, 2/ (12 m2) s 2 lůžky a 3/ (22 m2) se 4 lůžky. Všechny ložnice jsou vybaveny TV+SAT a koupelnou se sprchovým koutem a WC. V suterénu je k dispozici místnost se stolním tenisem a rotopedem, a také sauna pro 5 osob s ochlazovnou. Sauna 35,-Kč/hodina. Plynové topení. Oplocená zahrada s pergolou, venkovním posezením, krbem a dětským pískovištěm. Oplocené parkování pro 4 automobily. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Moravský Beroun je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Moravský Beroun

Městečko Moravský Beroun v podhůří Jeseníků asi 45 km severně od Olomouce. Zdejší kopcovitá krajina nabízí spoustu možností k procházkám do přírody, tak jako k vyjížďkám na kolech. Koupaliště s tobogánem ve Šternberku (18 km) nebo u vodní nádrže Slezká Harta (20 km). Tenisové kurty, posilovna a rybaření (rybník) v místě (0,8 – 1 km). Krytý bazén v Bruntále (20 km). Golf ve Vésce (18 km). Jízda na koni ve Dvorcích (5 km). Restaurace a nákupy v místě (0,2 km). Turistické cíle: město Olomouc (památka UNESCO), hrady Bouzov, Sovinec a Rabštejn, zámek v Bruntále a Šternberku, Javoříčkové jeskyně, Rešovské vodopády, vodopády Bílé Opavice, nejvyšší hora Jeseníků – Praděd (1491 m. n. m.).

Lázně v okolí

Karlova Studánka (41 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima.

Lyžování v okolí

Malá Morávka, Karlov pod Pradědem, Praděd (33 – 43 km) (700 – 1350 m n. m.): 23 sjezdovek o délce 11,5 km všech obtížností, částečné umělé zasněžování, 23 m běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Moravský Beroun

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Moravský Beroun: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Moravský Beroun Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Moravský Beroun nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace